Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az állandòsult szorongás...

Az állandòsult szorongás az őrületbe kerget, valaki akinek hadonlò problémája van, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A problèmámmal jàrtam màr pszichiáternèl de mivel vidèki vagyok màs alternativàt nem tudtak kìnàlni mint a gyògyszeres kezelès.Ez szinte hatàstalan volt,talàn annyi előnye volt hogy bàtrabban viselkedtem kevèsbè "fàjt"az élet..viszont bűntudatom volt közben mert a betegsègtudatom vègig ott motoszkàlt a fejemben ès tudtam hogy csak mestersègesen probàlom eltompitani,ugymond erőszakkal az önmagamròl alkotott kèpet kiszìnezni.A napjaim jelentősen nagy rèszèben magam körül forognak a gondolataim, àllandòan amiatt szomorkodom hogy nem vagyok elèg szèp,elèg jò, szinte semmi sem èrdekel mert ugy èrzem mivel nem lehetek olyan amilyen szeretnék lenni soha nem talàlok lelki bèkère.Nagy fokù bűntudatot is èrzek ezekèrt a kènyszeres gondolatokèrt mert felnőtt nő vagyok ès elhanyagolok mindenkit lemaradok az èletről emiatt.Regisztràltam egy tàrskereső oldalra mert épp egyedülàllo vagyok hosszu idő utàn,kimozdulni nem szeretek 2ève, ès a legelkeseritőbb hogy a fèrfiak egyenesen gyönyörünek neveznek,pàritthon kèszült gyors foto alapjàn rengeteg levelet kapok,vannak tolakodò bunkò fèrfiak is akik pènzt kinàlnak nem keveset..szeretői stàtuszèrt.de alapjaban véve nagyon sok kifejezetten jòkèpű pasi szèpnek tart.Viszont èn magamat egyszerűen gyűlölöm.Minden egyes testrészem mozdulatom idegennek,csùnyànak èrzem.Talàn testkèpzavarom lehet...A lényeg hogy szorongàsos depresszio volt a diagnozisom pár évvel ezelőtt.Tudom hogy sokan ugy gondoljàtok az ilyennek mint nekem inkàbb fel kène akasztania magàt,mert vannak ezerszer sulyosabb problèmàk.de ha valaki tud segiteni örülnèk neki,nagyon elkeseredett vagyok semmi èletkedvem nincs.

2016. ápr. 10. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen megertem a problemad en is ilyen vagyok

Ami nekem segitett az egy baratno aki nem kerdez hogy akarok e menni pl. Bulizni hanem kijelenti hogy menni fogunk es kesz

Egy olyan ember kell melled aki kozvetlen es csak sodrodsz vele (persze nem rosszba)

Sokkal konnyebb ha van valaki melletted

Bar en mar elvesztettem ezt a szemelyt es visszaestem.

Tudom milyen erzes ez.

Ha bezselgetni szeretnel nyugodtan irj

Es a tarskeresot meg nem ajanlom ott majdnem mindenki a szexre megy meg aki kedvesnek tunik az is. Ne legyel naiv.

2016. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!