Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Káros lenne, ha abbahagynám a...

Káros lenne, ha abbahagynám a fogamzásgátló, és 1 hónap múlva újra elkezdeném?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy elköltöztem másik városba, így másik nőgyógyászt kellett keresnem. Eddig úgy volt, hogy reggel 7-től volt TBs rendelés, ahol felírták ingyen a receptet és így nem kellett a magándokihoz járkálni. De most ugye új dokihoz megyek, azt sem tudom hogy működik nála ez. most kezdtem el az utolsó levéllel a tablettából, kértem egy szimpatikushoz idúpontot, de 1,5 hónap múlvára kaptam. De ugye 3 hét és elfogy a tabletta. Akkor lesz 3-4 hét tabletta nélkül és utána ír fel akkor.
2019. jan. 16. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

És nem tudsz bemenni a legközelebbi sztk-ba felíratni egy receptet?

Egyébként bajod nem lesz tőle.

2019. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell,hogy várd míg megjön a menstruációd és úgy újrakezdeni.Ami ugye azért rossz,mert nem tudni,hogy egyáltalán megjön-e normálisan 4 héten belül.
2019. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igne, az meglehet :( De ahhoz, hogy felirassam SZTK-ba, ahhoz kell nőgyógyászati ajánlás nem?
2019. jan. 16. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a háziorvos mindig felírja, ezért nem rohangálok a nőgyógyászhoz, aki tőlem 40 km-re rendel.

Jártam úgy, hogy egy hónapig nem szedtem (éreztem a peteérést is), megjött időben, majd a menszesz napján este ugyanúgy folytattam a következő levél szedésével.

2019. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezentúl valószínűleg én is a háziorvosommal fogom feliratni, de én eddig az 5 év alatt másik városban éltem, viszont mivel ritkán járok az orvosnál, így nem is iratkztam át másik házirovoshoz. Csak most költöztem vissza ide.


De valószínleg akkor az lesz, hogy kimarad egy kis idő, amíg megjön a rendes menszes és utána kezdem el szedni újból. Az sem biztos, hogy ez a doki felírja csak úgy vérvétel stb. nélkül. Azt olvastam róla, hogy nagyon alapos

2019. jan. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!