Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon borzalmas a nőgyógyásza...

Nagyon borzalmas a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most megyek először vizsgálatra és kicsit tartok tőle, gondolom ha meg már ott leszek még jobban fogok izgulni... :D

Nagyon kellemetlen érzés? Fáj, mikor kitágít?

Úgy túl lennék már rajta



2019. jan. 21. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress női orvost.
2019. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az uh-t meg sem fogod érezni. Kicsi vékony de hosszú műszert tesz fel úgy hogy szeril óvszer van rajta (legalábbis az én dokim ezt csinálja). Ezt az egészet még pluszba besikosítózza és úgy helyezi fel. Ha nem vagy szűz nem fogod különösebben “érezni”. (Érezni igen, de nem lesz kellemetlen, főleg a citológia után.)

Hidd el az kellemetlenebb amikor felrúgja az ujját és nyomja a hasad. De még azt is inkább a hüvelyből csinálja mint a végbelemből, juj nem.... oda befelé semmit...


Plusz az egész vizsgálat baromi hamar megvan.

2019. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és a telefonom kijavít.

Tehát steril és feldugja az ujját*

2019. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Értem(:

Gondolom doktor válogatja, ki csinál UH-t.

Attól azért picit tartanék, mert egyik barátnőmnek az nagyon kellemelten volt elmondása szerint és feszített neki.


Egyébként férfi orvoshoz megyek. Nincs nálunk a közelben női.. De úgy vagyok vele nekem mindegy, csak legyen óvatos és kedves velem. Először azért felmérem majd a terepet beszélgetésnél és majd eldöntöm, hogy nála iratok-e tabit(:


És ez lehet nagyon egyértelmű kérdés, de mindent benedvesít/síkosít használaz előtt ugye?:D

2019. jan. 22. 11:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Az ultrahanghoz amúgy is ugye speckó gélt kell használni, hogy látni lehessen mi van odabent. Azt keni rá az ultrahangfejre, amit bedug, így garantáltan síkosított.

Az meg hogy mennyire feszít, attól függ mennyire tudsz ellazulni. Én úgy szoktam, hogy nagy levegő és akkor fújom ki, amikor betolja, és utána próbálok csak az egyenletes légzésemre koncentrálni.

2019. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!