Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár éve úgy érzem, hogy...

Pár éve úgy érzem, hogy néznek az emberek és egyre jobban zavar. Ez lehet kóros probléma?

Figyelt kérdés

Visszatérő szituációkban még jobban zavar.

(boltban,munkahelyen pl ahova gyakran megyek)

Mikor látom hogy engem néznek,akkor egy kicsit idegesebb leszek és nem úgy viselkedek mint máskor.Pl elkezdek zagyván,hadarva beszélni,vagy elrontom a munkát.Egyes emberek nézése nem zavar,másoké pedig igen.Ez kóros,vagy természetes dolog?


2013. jan. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha akadályoz a mindennapi életben, akkor igen, kóros.

Szociális fóbia lehet. Menj el dokihoz (pszichológus, pszichiáter), tud segíteni.

De homeopátiás orvos is tud segíteni, ha hiszel az ilyesmiben.

2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem akadályoz,csak zavar,időnként jobban,más napokon egyáltalán. Elkezdtem gyúrni, úgy érzem meg fogja oldani ezt a problémát ha megizmosodok. Majd akkor nézegessenek.
2013. jan. 29. 17:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Szociális fóbiára gondoltam már én is,de idegenekből álló nagy tömegben nem zavar annyira mint néhány látásból ismert és gyakran látott személy esetén.Szociális fóbiánál az idegen tömegnek is zavarnia kéne nem?
2013. jan. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!