Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres szeklet koze lehet a...

Véres szeklet koze lehet a fogamzasgatlo tabletta szedesehez?

Figyelt kérdés
Ma van a 10.map hogy szedem es a pecsetelo verzes is elmult az elott kakiltam es nagyon fajt olyan kemenyea kis golyok voltak tobb drb es au utolso olyan szuros volt es megijedem mikor fekletem es veres volt a wc aztan papirral kitoroltwm es igen az analbol jott..memtudom koze e lehet a fogamzasgatoonak...es nem ettem semmi ceklat vagy barmi plyat
2019. febr. 1. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Aranyér gyulladás vagy repedés. Proktológia, sebészet felkeresés.
2019. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen lehet simàn én is tapasztaltam abba is hagytam..

Nagyon megijedtem de elmúlt szerencsére.

Mellesleg folyamatosan ment a hasam a bogyótol a gyomrom is kikészült.Hagyd abba inkàbb azt javaslom ha nem akarsz úgy jàrni mint én,később rosszabb lesz,mert jön a többi tünet!

Ha esetleg abba hagyod szedj vitaminokat,én a màjam miatt màriatövist szedtem,mert kikeszítette a gyógyszer.

A gyomrodnak pedig probiotikumok esetleg meg szódabikarbóna nekem ezek segítettek,mert állandóan fàjt a gyomrom.

2019. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!