Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Extrém menstruációs fájdalom?

Extrém menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

alapvetően is erősebb fájdalmaim szoktak lenni az első napon, és előtte is, de ezúttal olyan fájdalmam volt, mint még soha. Déltől kezdődően hajnalig amíg el nem tudtam aludni, rettentően fájdalmas volt a menstruációs görcsöm. amint elkezdődött, már dobtam is el mindent amit csináltam, akkora volt a fájdalom, még felülni sem bírtam. ki sem tudtam kelni az ágyból, vagy alig. még fájdalomcsillapítót is be kellett vennem, de aligha enyhítette.

ma reggelre sokkal jobb volt, de még most is eléggé fáj, ez viszont már a tűrhető kategórián belül van, amikor tudok mást is csinálni fetrengésen kívül.

természetesen reggel azonnal felhívtam a nőgyógyászom, aki megnyugtatott, hogy szerinte nem kell aggódni, de azért megnézzük, hogy nincs-e gyulladás. csak az a baj, hogy még napok vannak hátra mire eláll, vagy pecsételő lesz a vérzés, és addig aggódásban fogok élni, mert számomra ez egy elég durva élmény volt. (egyébként nem volt még nemi kapcsolatom, normálisak a vérzéseim)

nektek volt már hasonló? lehet hogy most az egyszer ilyen erősek voltak a görcsök, de semmi baj nincs?

18/L


2019. febr. 4. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyedi eset volt, akkor valószínűleg semmi gond. Ha továbbra is ilyen lesz, akkor utalhat valamilyen problémára, pl. myoma, ciszta, endometriozis.
2019. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amióta menstruálok minden hónapom ilyen. Ha nem veszek be f.csillapítót akkor hányok is. Többször voltam orvosnál de sose találtak semmit szerintük ilyen a szervezetem. Első baba után elmúlhat azt mondják.
2019. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: Ha nem endometriózis és ha összejön a baba... csak szólok.
2019. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia énis hasonlóval küszködtem én elis szoktam ájulni.

Fogamzásgátló tabi segített. Már egy éve szedem.

2020. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta csak a tünetek elfedésére jó, arra hogy a valódi okot megszüntesse, nem. Sőt általában az elhagyása után a gondok csak fokozódnak.
2020. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!