Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én vagyok hisztis, hogy eljöttem?

Én vagyok hisztis, hogy eljöttem?

Figyelt kérdés
Voltam egy magánorvosi rendelőben, ahol már korábban is jártam, és akkor nagyon pozitív volt, viszont legutóbb hatalmas csalódás. Csak általános vizsgálatra mentem, szóval semmi komoly, csak szűrés lett volna, viszont nagyon nem tartották magukat a megbeszélt időponthoz. Fél óra után már szóltam, hogy még mindig várok, és akkor mondták, hogy be fognak hívni mindjárt, de ez 15 perccel később sem történt meg, és szóltam, hogy nem tudom ezt már kivárni, eljöttem. Nyilván, ha valami komoly bajom lett volna, maradtam volna, de így ez elég nagy csalódás volt. Mármint állami intézményekben nem érzem ekkora problémának, nem szeretek várni, de ott más, ingyen van. Viszont 20-30 ezer Ft-os szolgáltatásért elvárom, hogy időben fogadjanak, vagy maximum pár percet kelljen várnom. Csalódtam a helyben, és soha többet nem megyek oda. Szerencsére sok más hely közül lehet választani. Ti mit tettetek volna a helyemben?

2019. febr. 4. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Minden miatt magànorvoshoz járok, még nem volt olyan, hogy ne kellett volna várnom. Pl pénteken a fogorvoshoz 12:30ra volt időpontom, 3kor jutottam be (2-ig volt rendelés papíron), de ott a min. 1 óra mire sorra kerül valaki.

Szerintem igen, hisztis vagy

2019. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet,hogy te nem ehhez vagy hozzászokva,de én magánorvosnál is ugyanannyit várok,már alapból úgy megyek oda hogy az nap amikorra időpontom van,ne kelljen sehova máshova menjek. Nem mindig kell sokat várnom,van hogy 15 perc,de volt már másfél óra is. Ez van. Szerencsére nem kell gyakran ilyen helyekre mennem,évente egyszer meg kibírom.
2019. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A jó magán orvosnál várni kell. Én kivártam volna azt a pár percet, vagy fél órát, órát is ameddig sorra kerülök.
2019. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel nagyon messze van a rendelo ahova jarok en varnek,ha belefer az idombe.Ha lekesnem miatta a vonatot,akkor eljonnek.Egyszer volt,hogy nagyon sokat kellett varnom,de akkor mondtak,hogy a doki egyik betegenel beindult a szules.Ez igy szerintem rendbe volt.De pl ketszer voltam egy nagyon draga helyen mind a ketszer kb fel orat vartam.Masodszor azert,mert a doki visszahivta meg az elottem levo beteget vagy lehet nem is beteg volt,hanem aki kiserte.De nem ugy nezett ki mint aki arra var,hogy bemenjen az orvoshoz.Ott en is kiakadtam.De maganrendelobe is kozbejohet valami.Szulni megy a doki vagy nem indul a program a gepen.Ha normalisan elmondjak mi a gond szerintem neha belefer.Ha egyebkent elegedett vagy veluk,akkor emiatt szerintem ne keress masik rendelot.
2019. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes a szitu. Én is eljöttem volna ha tényleg nem lett volna már időm tovább várakozni. Az én nőgyógyászom úgy intézi dolgait, hogy mindig mindenkit percre pontosan fogad cserébe 1-2 hét bejutni hozzá ha nem sürgős az eset. Szerintem keress egy korrektebb orvost.
2019. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Mivel nem lehet tudni, hogy miért nem tudott fogadni a megbeszélt időben, így azt feltételezni, hogy az orvos nem volt korrekt vagy elkávézta az időt vagy bármi, szerintem kicsit túlreagált. Szerintem jó orvost találni nehéz. Így ne dőlne össze a világ ha egyszer-kétszer várnom kéne hozzá.
2019. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Neked is jó, ha foglalkoznak a gondoddal, és ha bent vagy, nem gondolsz arra, hogy a te időd már lejárt. Más is így van vele. Cserébe a doki nem küld el, ha már lejárt a rendelési idő. Akik az napra be vannak írva, azokat fogadja. Nekünk is volt már olyan, hogy még 9-kor (este) is ott voltunk a dr nőnél.
2019. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen el jöttem volna, fizetsz és még varatnak is, bosszantó,. Én a gyerekeket hordom egy magán kórházba volt hogy várni kellett fél órát fel voltam háborodva ezért is fizetek hogy ne kelljen már ott ülni egy türelmetlen kisgyermekkel órákat
2019. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, de én végigvártam volna az időt. Ha már egyszer eljutok oda, akkor letojom a várakozást. Túlliheged kissé, úgy gondolom.

Jártam már én is úgy, hogy du. 4-re volt időpontom, és mégis 5 óra után tíz perccel hívott be a doki, mert ketten voltak még előttem. Egyszer egy évben tolerálható a dolog szerintem.

2019. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
enis eljottem volna:)
2019. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!