Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami, amivel nem menstru...

Van valami, amivel nem menstruálhatok?

Figyelt kérdés

Undorító, utálok vele tesizni, fáj a hasam, mindig véres lesz az ágy.....


Nem akarok menstruálni. 16 éves vagyok. Ha a szüleim beleegyeznének, akkor ki lehetne vetetni a méhem?

Vagy hallottam arról az injekcióról, amitől fél évig nem menstruálnék. Hol lehet ilyet beszerezni?



2019. febr. 16. 11:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mégis mitől lenne egy véres betét gyönyörű?
2019. febr. 18. 15:26
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A válaszoló nem arra gondolt, hogy milyen gyönyörű egy véres betét/tampon látványa, hanem, hogy magának a menstruációnak megvan az a "szépsége", hogyha neked is jelentkezik, legalább tudod, hogy egészséges vagy/megfelelően működik a szervezeted.
2019. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, mert jelzi, hogy a testeddel minden rendben van és egészéges vagy? Illetve ha belegondolsz ez az egyik legalapvetőbb feltétele a gyermeknemzésnek.

Illetve a menstruációval női hormonok is járnak (ösztrogén), ami fele mindenért. Többek közt: a melled nem lóg, szép alakod van, feszes bőröd stb...

Szóval nem a véres betét, átázott bugyi látványa a szép, hanem a mögöttes folyamat.

2019. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De nem lenne jobb, ha akkor véreznénk, hogyha valami bajunk van, es nem akkor, ha nincs?
2019. febr. 18. 19:09
 15/23 A kérdező kommentje:
Egy menstruáló nőnek szerintem lóghat a melle, de mindegy...
2019. febr. 18. 19:09
 16/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, lóghat a melle de nem úgy lóg mint a 60 éves Erzsi néni B kosara -.-

Amúgy ha nem akarsz menstruálni ess teherbe. Így van kitalálva, ráadásul ha az elmúlt évtizedekben senki nem halt bele a menstruálásba te sem fogsz. Tudom, hogy rossz, sokszor kellemetlen de ez van. Én ilyenkor mindig arra gondolok hogyha ez a kis szenvedés kell ahhoz, hogy nő legyek akkor kibírom. Ugyanis a nőiesség nem csak abból áll, hogy vérzel. Próbálj meg erre nem úgy gondolni, mint egy nyűg hanem mint egy kisebb pihenő. Pl hanyagolod az edzést, nem rohansz mindig stb...

2019. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Használj tampont, és minden olyan lesz, mintha nem is véreznél. Kivéve amikor cserélni kell. Majd megszokod a menstruációt. Minden 16 éves így nyafog miatta. De kénytelen beletörődni.
2019. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De én nem használhatok tampont
2019. febr. 18. 21:39
 19/23 anonim ***** válasza:
56%
Mert ki tiltja meg? Vagy mi lenne ha használnál? Elvenné a géped vagy mi?
2019. febr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Mert Tss-em van. Azért nem használhatok tampont.


Ki venné el a gépemet és miert?

2019. febr. 19. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!