Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan intimkehely amit...

Van olyan intimkehely amit nem kell bányászoknak előásniuk?

Figyelt kérdés

Minap vettem loulou kelyhet mai nap próbáltam ki. Felhelyeztem s semmi görcs s tökéletesen passzolt.Egy csepp se szivárgott.

Ám levételkor jött a bökkenő.Leguggoltam s hirtelen felcsúszott vagy nem tudom de sehogy nem értem el.

Itt bepánikoltam s próbáltam előhalászni.

Egy 20 perc alatt meglett a vége s 10 perces csipkelődéssel de le tudtam húzni s kivenni.most akkor nekem extrém magasan van a méhszájam vagy feltapadt a méhszájra?



2019. febr. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

V alakú kehellyel próbálkozozz esetleg. Azoknak nem szokásuk felkúszni.

Nekem 5-6 cm-n van a méhszájam általában, de reggelre mindig feljebb megy- a kehellyel együtt. De nagyon könnyű kitornászni a hüvelyizmok segítségével. Csak rá kell jönni, hogyan is tudod célzottan megmozgatni őket :D

2019. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Valóban, a hüvelyizmokkal le lehet tornázni, de elég nehéz, meg az elején eléggé ijesztő, hogy valami "eltűnt benned". Nekem egy ismerősöm adott egy tök jó tanácsot, ami bevált. Míg nem vagy elég magabiztos a használatában, egy tűvel húzz át a farkincáján cérnát, ez olyan kb, mint a tampon madzagja, hagyhatod jó hosszúra. Ha nagyon felcsúszik, és a hüvelyizmokkal nem tudod letornázni, ezzel picit mozdíthatsz rajta (persze egy az egyben ezzel nem tudod lecibálni, ez csak arra jó, hogy picit mozdíts rajta, de a legjobb a helyes felnyúlás+hüvelyizom kombó). Szóval ez csak neked megnyugtatás igazából, hogy nem veszett el benned a kehely. Nekem pár nap után már nem is volt rá szükségem, addigra elég magabiztos lettem. :)
2019. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a átszúrt cérnás bevált. :) bár érezhető volt picit mintha húzná le a méhszámat. Viszont a merulával nem tudom hogy lesz mert az meg létrás.
2019. márc. 17. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Ez iszonyuan bizarr, meg a moshato betet kategoriat is tulszarnyalja. Nem tudom mitol jobb egy csesze vert tarolni bent a kehelyben, mint egy tamponban, amit legalabb le is lehet szedni.
2019. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó! Mindenkinek a saját szíve joga eldönteni, hogy mit használ és eléggé egyszerű gondolkodásról ad bizonyítékot az, ha ebben másokat megkérdőjelezel. Ha neki ez jobban tetszik, neked miért böki a csőröd? (Egyébként szerintem jobb, mert környezet kímélőbb, nem kell olyan hamar cserélni, a hüvelyednek is jobb, a tampon olyan "nedveket" is felszív, amit nem kellene. És nem mellesleg olcsóbb.)
2019. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Fleurcup nevű kehellyel szemezek egy ideje, talán jövő hónapban beruházok egyre. Ennek elég hosszú fogantyúja van, talán nem kell könyékig utánamenni.
2019. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Támogatom a Fleurcup-ot. :) Nekem még a mermaid-et ajánlották.
2019. máj. 3. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!