Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 éves kor betöltése után ti...

40 éves kor betöltése után ti milyen fogamzásgátló módszert alkalmaztok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlás
2019. márc. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Látom nem írt még senki, akkor kezdem a sort: AK-46-os. Na jó, a morbid humor nem mindenki esete. Amondó vagyok, kicsit nehezebb teherbe esni a dokik, meg sokak tapasztalata szerint, ezért a gumi esetleg elég lehet, a tabi meg 20 felett is jár eg.ügyi kockázattal. (Tiniknek nem is engedném, ha rajtam múlana.)
2019. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Első. Akkor mond már meg, hogy mit használjanak a tinik, ha tabit nem? Mert sok kisfiú kényelemből nem vesz fel gumit sem. Mert hogy az lelankad benne, és nem szereti a piciny lelke. :)
2019. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:00-as: a tiniknek akkor is a gumi a jobb, a "kisfiúk" meg csak akkor szexeljenek, ha védekeznek.
2019. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezt magyarázd már el a 15 éves Pistikének is, aki teherbe ejti a nőjét az első alkalommal.
2019. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a kérdés nem a tinikröl szól, ne offolj!
2019. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Látom nem írt még senki, akkor kezdem a sort: AK-46-os. Na jó, a morbid humor nem mindenki esete. Amondó vagyok, kicsit nehezebb teherbe esni a dokik, meg sokak tapasztalata szerint, ezért a gumi esetleg elég lehet, a tabi meg 20 felett is jár eg.ügyi kockázattal. (Tiniknek nem is engedném, ha rajtam múlana.)"



Ez mi, ha nem offolás?? A tabit szidod, meg hogy a tiniknek nem engednéd.

2019. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
40 felett szerintem a spirál jó lehet.
2019. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg pesszárium? Vannak már nagyon jó, modern fajták, amiknek semmi közük a régiekhez.
2019. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászok főként a spirált szokták ajánlani.

Én valahogy nagyon ódzkodom tőle. (De tablettát se szednék a menopausaig. Meg nem is nagyon javasolt)

Még nem vagyok 40, de a végleges elköttetésen gondolkodon, hogy ha annyi leszek megcsináltatom. Csak ott meg a műtéti beavatkozás ténye aggaszt kicsit

2019. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!