Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta menstru...

Fogamzásgátló tabletta menstruáció közben?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát és most van az első menstruációm időszaka. Nem találtam semmi konkrétat leírva így tehát megkérdem. Szedjem vagy szüneteltessem a tabletta szedését menstruáció közben?
2019. márc. 4. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfogyott már az első levél foggátló? Mert ha igen, akkor a 7 napos szünetben jelentkeznie kell a megvonásos vérzésnek. 21 napig szeded, utána 7 tablettamentes nap jön (ekkor kell jelentkeznie a vérzésnek).
2019. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen elfogyott. Szóval ha jól értelmezen 7 napon belül meg fog jönni?
2019. márc. 4. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitárt dolog, hogy nem találtál erről semmit leírva, mivel minden gyógyszer betegtájékoztatójában fekete-fehéren le van írva, hogyan kell szedni. Mégis mit szedsz?
2019. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szedsz valamit, de fingod nincs, hogyan kell szedni, és mit is csinál pontosan. Várhatod nyugodtan a menstruációdat, de amíg fogamzásgátlót szedsz, nem fogsz menstruálni... Mi a gyogyszer neve?
2019. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha hormonális fogamzásgátlót szedsz, akkor nem menstruálsz. Vérzés ugyan van, de az nem menstruáció.

2. MIUTÁN abbahagyod, utána pár nappal fog "megjönni". Nem véletlenül hívják megvonásos vérzésnek. Én pl. Nuvaringet használok, szombat este veszem ki, általában kedd este szoktam elkezdeni vérezni.

Mi a túrót szedsz, hogy nincs leírva a betegtájban, hogy hogyan kell szedni?

2019. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!