Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Arcbőr és fogamzásgátló tabletta?

Sziasztok!

Azokhoz szólna a kérdésem elsősorban, akiknek pattanásos/problémás bőrükön segített a fogamzásgátló tabletta.

Mikor vettétek észre a javulást? Rögtön az első hónapban, mikor elkezdtétek szedni, vagy csak később?

Bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok a témában. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

márc. 9. 22:39  Privát üzenet  

A válaszok

Még ma is írnak fel csak pattanásos bőrre fogamzásgátlót?

(Bocsi az offért, tenyleg érdekel)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 9. 22:45 Privát üzenet
Hát én egyáltalán semmi változást nem vettem észre az arcomon a f.gátlótól. ugyanúgy kijönnek apróbb pattanások hol itt hol ott.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 9. 23:19 Privát üzenet
Ja és 2 éve szedem

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 9. 23:20 Privát üzenet
Január óta szedem a fogamzásgátlót (Belara). Azóta már nem jönnek ki újak és szépen múlnak el azok is, amik voltak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 10. 09:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Első: igen, még mindig "használják" pattanások kezelésére is, sőt sajnos vannak bőrgyógyászok, akik minden kivizsgálás és kezelés nélkül egyből ezt ajánlják. Az már másik kérdés, hogy valaki elkezdi-e szedni csak ebből a célból.

# 5/7Időpont márc. 10. 09:38 Privát üzenet
Nekem dienillet írtak fel, nagyon durva, pattanásos bőrre. 2 évig szedtem, aztán újra csúnya lett a bőröm. Keletkezett egy olyan pattanás(ciszta) amit sebész távolított el

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 10. 18:19 Privát üzenet
Nekem segitett, bar nem durva pattanasos a borom. Nem kimondottan erre szedtem, ez csak kellemes mellekhatas volt :) Miota nem szedem, megint tag porusos es itt-ott pattanasos az arcom.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 11. 11:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek okozott depressziót, hangulatváltozást a fogamzásgátló tabletta?
Egy hete szedek fogamzásgátlót, a mensim most 7 napja tart a szokásos 5 helyett. Miért?
Ez így normális? Fogamzásgátlót szedek,21 nap tabletta 7 nap szünettel. Nos, abban a 7 napban kell hogy meg jöjjön a menstruációm, ez így is van de valamikor úgy szokott hogy a...
Fogamzásgátló tabletta menstruáció közben?
A fogamzásgátló tabletták minden esetben elhízáshoz vezetnek?
Fogamzasgatlo tabletta abbahagyasa utan hany napos lett a ciklusotok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!