Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek e vagy sem?

Terhes lehetek e vagy sem?

Figyelt kérdés

Másfél éve fogamzásgátlót szerek mindig időben veszem be nem maradt ki egy sem.Szombaton ovuláltam és tulajdonképpen semmi tünetem sincs csak mellfájdalom és bimbóérzékenység.

10 nap múlva fog megjönni.

Esetleg lehet hogy terhes vagyok?

(Mellesleg tele van a petefészkem cisztákkal és egy abortuszon vagyok túl lassan másfél éve.Ezt csak azért írtam mert állítólag ezek nehezítik a teherbeesést.

Előre is köszönöm a választ.


2019. márc. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha másfél éve fogamzásgátlót szedsz, mégis hogy a szent szarban ovulálnál?

Vágod, hogy a tablettának az a lényege, hogy NE legyen ovulációd?

2019. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt se tudja, mit szed, és hogyan hat...
2019. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ovulációd, nincs terhesség, ha fogamzásgátlót szedsz.
2019. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor hótziher, hogy nincs ovulációd. Tisztában vagy vele, hogy hogyan, miként hat az antibébi a szervezetre? Az, hogy mi nehezíti a teherbeesést, az más téma, ha gyereket akarsz, akkor tedd le a gyógyszert, ha nem, akkor meg szedjed továbbra is serényen/ügyesen időben!
2019. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!