Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom elfogadni hogy...

Nem tudom elfogadni hogy kövér vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
155 centi vagyok és 69 kg.. nem tudok fogyni mar hónapok óta valószínűleg a fogamzásgátlóm miatt, de nem tudom elfogadni magam így. Mit tegyek?
2019. márc. 21. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha hormonális gond van a háttérben, azt ki kellene vizsgáltatni.

Nőgyógyásznál érdemes kezdeni, aztán endokrinológusnál.

2019. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hogyan próbálsz fogyni, milyen élelmiszereket fogyasztasz? Mozogsz? A fogamzásgátlók márjellemzően nem okoznak súlynövekedést, lehet, higy betegség áll a háttérben. A 69 kiló ekkora magassághoz sok, egészségtelen, ne elfogadni, hanem megváltoztatni próbáld a helyzetet
2019. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond hogy nem tudod elfogadbi, legalább ezzel is fogyásra ösztönzöd magad. Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy miket eszel iszol, sportolsz-e stb.
2019. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Regisztrálj a www.kaloriabazis.hu oldalon és számold a kalóriákat. Olvasgasd a fórumokat is, jó kis közösség van ott, akik szívesen megosztják veled a tapaszatalataikat. A lényeg az, hogy ne akarj túl gyorsan lefogyni, maximum havi két kilót, mert ha nem fokozatosan fogysz, hamar visszaszeded a leadott kilókat.
2019. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
fogyj le, vagy műttesd meg magad.
2019. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, kenyeret csak norbissat és maximum 2szelet naponta. Elhagytam a krumplit és a cukros dolgokat is már hónapok óta. Heti 2-3x 20percet taposok vagy szobabiciklizek.

Este már csak túrót szoktam enni vagy tojást

2019. márc. 21. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

húú... vegetálsz?.. gondolom annyira érintet pszichésen hogy durva" a régi étrendedhez/- képest

szóval a szervezetben van egy ilyen védekezési akármi és ilyenkor az izmod fogy,és több zsír rakódhat rád....

én a helyedbe személyi edzőt keresnék!

2019. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg zoldseg es gyumolcs??? latod ha nem zabalnal rengeteget nem hiznal. norbis kenyer??? uristen 🤣 az a mozgas mennyiseg es minoseg meg semmit nem er. konnyu a fogamzasgatlora fogni de ha tenyleg az az oka keress mas alternativat fogamzasgatlasra. de itt inkabb az allhat a hatterben, hogy el vagy kenyelmesedve
2019. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát azért vegetálàsnak nem neveznèm. Meg vega se vagyok. Egyébként 2 éve jártam. Heti 4x .. 1200kcalt ettem lefogytam 46kgra csak a baj az volt hogy nem tudtam megtartani és ugye a jojo..... :(
2019. márc. 22. 08:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te aztán biztos, hogy nagyon belelàtsz az életembe. Nem jut több időm és energiám a mozgásra. Tanulok 2 szakmàt is, dolgozom 2 műszakban ès hàztartást is vezetek mellette.... szóval biztos hogy el vagyok kènyelmesedve...
2019. márc. 22. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!