Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begörcsölhet a hüvely?

Begörcsölhet a hüvely?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdődött, hogy, szex előtt, amikor már eléggé izgalmi állapotba jöttem, olyasmi érzésem van, mintha begörcsölne a hüvelyem. Nem mondom tutira, hogy az, mert nem tudom teljesen meghatározni, hogy milyen érzés, kicsit olyasmi, mint a görcsölés, de kicsit olyan csípő érzés is egyben.

Aztán hamar elmúlik, amúgy nem zavar, csak nem tudom, mitől van, hisz eddig nem volt. Nőgyógyásznál nem rég voltam, elvileg nincs semmi bajom.

Amúgy remélem maradhat ebben a kategóriában, direkt óvatosan fogalmaztam.


2019. ápr. 6. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Muti képet
2019. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az izgalmi állapot miatti valamilyen izomrángás lehet, nem tűnik kórosnak. Ha a nőgyógyász se talált semmit, akkor pláne. Erről beszéltél neki amúgy? Vagy kínosnak találtad felhozni?

Én nem paráznék.

2019. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy vaginizmus, de az hosszabb ideig tartó állapot. Az is lehet, hogy az orgazmus előjele, bevezető fázis, ami azonban nem jut el az orgazmusig.
2019. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!