Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami komoly baj lehet?...

Valami komoly baj lehet? Visszamenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, azóta muszáj vagyok tisztasági betétet használni, mert megváltozott a folyásom. Az orvos vett kenetmintát és elküldte tenyésztésre, ami negatív lett. Utolsó két szex után véreztem. Először durva volt a barátom, akkor azért. De most nem volt az, mégis véreztem. 18L
2019. ápr. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet méhszájseb is. A foggátló meg teljesen megváltoztat mindent, mivel mű hormon. Szedem én is évek óta, nekem pont, hogy kevesebb a folyás, meg ugye a érzés mennyisége is.
2019. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*vérzés
2019. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vérzés nekem is kevesebb lett. És most már igazából a folyást sem tudom, mert ma itthon voltam és nem használtam tisztasági betétet és nem is volt olyan sok folyásom, hogy kellett volna. A méhszájsebet milyen vizsgálattal lehet kideríteni?
2019. ápr. 13. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati vizsgálattal. Nálam is úgy vette észre a doki, ultrahanggal.
2019. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én március 25.-én voltam dokinál, csinált ultrahangot, de nem mondta, hogy méhszájsebem lenne. Mennyi idő alatt alakulhat ki? Viszont PCOS vagyok, annak lehet ehhez köze? És csak azóta vérzek együttlétekkor, amióta szedem a fog.gátlót.
2019. ápr. 14. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Az durva. Szedem már én is évek óta, soha nem véreztem sem együttlétek alatt, sem máskor. Csak amikor elfogy a levél tabi és jön a megvonásos. Magán dokihoz jársz, vagy sztk-ba?
2019. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is rendesen megvan a megvonásos vérzés a 7 napos tabi mentes napon. De sajnos együttlét után is vérzek. Magánhoz járok.
2019. ápr. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!