Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön ki újra és újra a...

Miért jön ki újra és újra a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja, hogy folyamatosan előjön? Voltam dokinál, szedtem rá gyógyszert, használtam kúpot, fél év után ismét kiújult. Megint kaptam gyógyszert, de most az sem igazán segít. Mit csináljak? Valakinek bevált valami?

2019. ápr. 14. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Veress kenetet, ne hagyd, hogy hasraütés szerűen írjon fel gyógyszert. Párod is kezelve van?
2019. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő is vett be a gyógyszerből. Legutóbb konkrétan meg sem vizsgált, csak megkérdezte a tüneteimet...
2019. ápr. 14. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik doki, pl std center vagy bőr és nemibeteg gondozó, mindkettőtöktől vegyenek kenetet
2019. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fruzs33 ***** válasza:
Én is ezt szeretném tudni.Legutoljára Canesten egyszeri kúpot használtam.Lórúgás volt.De visszatért a problémám.4-szer voltam kezelve eddig 2 év alatt.Az orvosok olyan félvárról veszik ezt a problémát,hogy szörnyű.
2019. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy a huvelyflorad is serult... Probiotikumokkal tudsz ezen segiteni, menstruaciokor az Ellen probiotikus tampon is nagyon jo. Segitenek helyreallitani a huvely hasznos bakteriumait, igy a gomba is nehezebben szaporodik.
2019. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!