Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tabletta másnál is...

Premens tabletta másnál is kitolta a ciklust?

Figyelt kérdés

A legutóbbi menzeszkor kezdtem el szedni a tablettát, azaz kb. egy hónapja. Most a napokban kellene ismét megjönnie, de eddig semmi erre utaló jelet nem látok/érzek. Jelenleg a 32. napon tartok.

Lehetséges, hogy ugyanúgy meg fog jönni, csak a tabletta miatt eltűntek a PMS tüneteim?? (mondjuk ez nem lenne baj, emiatt kezdtem szedni).

Vagy előfordulhat, hogy hosszabb lesz miatta a ciklus?


Aki szintén szedte/szedi ezt a tablettát, mit tapaszalt??? Volt valakinek hasonló?



2019. ápr. 16. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Én szedtem. Nekem rontott Premens. Hosszabb ideig tartott mikor megvolt azt már nem tudom ,hogy ritkábban vagy gyakrabban jött e meg de össze-vissza és egyéb tüneteket sem javította.Volt 46-50 napos ciklusom is meg nagyon rövid 21 napnál jóval rövidebb. Abbahagytam 3-6 hónap után. Szerintem ne szedd és menj vissza a dokihoz ha ő mondta ha nem akkor is menj el talán foglalkozik veled és mondd el ezt neki! Amerre én lakom csak a vállalkozókkal,pénzesekkel,orvosokkal,eü-i dolgozókkal,haverokkal ,ismerősökkel,barátokkal,család,rokonság egészségügyi problémáival foglalkoznak érdemben az orvosok
2019. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!