Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Premens tabletta másnál is kitolta a ciklust?

A legutóbbi menzeszkor kezdtem el szedni a tablettát, azaz kb. egy hónapja. Most a napokban kellene ismét megjönnie, de eddig semmi erre utaló jelet nem látok/érzek. Jelenleg a 32. napon tartok.

Lehetséges, hogy ugyanúgy meg fog jönni, csak a tabletta miatt eltűntek a PMS tüneteim?? (mondjuk ez nem lenne baj, emiatt kezdtem szedni).

Vagy előfordulhat, hogy hosszabb lesz miatta a ciklus?

Aki szintén szedte/szedi ezt a tablettát, mit tapaszalt??? Volt valakinek hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Premens, PreMens tabletta, PMS, menzesz, menstruáció, ciklus, egészség, vérzés, barátcserje

ápr. 16. 10:00  Privát üzenet  

A válasz
Én szedtem. Nekem rontott Premens. Hosszabb ideig tartott mikor megvolt azt már nem tudom ,hogy ritkábban vagy gyakrabban jött e meg de össze-vissza és egyéb tüneteket sem javította.Volt 46-50 napos ciklusom is meg nagyon rövid 21 napnál jóval rövidebb. Abbahagytam 3-6 hónap után. Szerintem ne szedd és menj vissza a dokihoz ha ő mondta ha nem akkor is menj el talán foglalkozik veled és mondd el ezt neki! Amerre én lakom csak a vállalkozókkal,pénzesekkel,orvosokkal,eü-i dolgozókkal,haverokkal ,ismerősökkel,barátokkal,család,rokonság egészségügyi problémáival foglalkoznak érdemben az orvosok

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen Canestent vegyek?
Esemény utánit vettem be és pecsételő vérzést tapasztaltam. Mit jelenthet?
Tabletta mellett másfél héttel előbb jött meg a menzeszem és iszonyúan fáj. Mi lehet a baj?
Vérzés és hasfájás a 14. tabletta napján. Mi lehet az oka?
Fogamzásgátló abbahagyása utáni fájdalom?
Alacsony hormontartalmú fogamzásgátlónak mi számít?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!