Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti feladnatok az egeszsegtelen...

Ti feladnatok az egeszsegtelen eletmodot ha attol konnyebb lenne a mensitek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az a valasz igen, persze. Ket honapja navyon szigoru dietat tartottam be, candida dietat ami kizarja meg a gyumolcscukrot is, lisztet stb. Jo forman csak halon, csirken, zoldsegen eltem. Meg is lett az eredmenye, szepen lement egy honap alatt 2 kilo, valamint a mensim osszehasonlithatatlanul jobb lett, meg pms sem volt. Ez egy nagy dolog szamomra, mert altalaban egy honapban ket hetet szoktam rosszul lenni, hanyinger, hasmenes, mellfeszules, most ezekbol semmi nem volt,es a hasam is alig fajt ami a legjobb mellekhatas volt. Magyaran embernek ereztem magam es nem fetrengtem a foldon 5 napig. Annyi a bajom a dietaval, hogy idoigenyes, es az izes sem kielegitoek,egy ido utan remesen unalmassa valik nem beszelve arrol, hogy kb e korul forognak a napjaim, h mit ehetek es mit nem.
2019. ápr. 16. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Szoval a kerdes az, hogy feladnatok e a finomsagokat cserebe azert, hogy ne legyetek sz.rul minden honapban 2 hetig?
2019. ápr. 16. 11:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges életmód, csak felesleges hiszti. Vizsgáltasd ki magad, mert valószínűleg érzékeny vagy valamire, amitől ilyen tüneteid vannak és azokat zárd ki. Magánlabor 50ezerért már több, mint 200 összetevőre vizsgál IgG-ből.
2019. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miert nevezed hisztinek? Ha lesz felesleges 50.000 akkor megcsinaltatom.. Egyedul tartok fenn albérletet, autot, valamint a maganvallalkozasom, mindent magamnak csinalok es a csaladom is tamogatom amennyire tudom. Ezert nekem marad a "hiszti".
2019. ápr. 16. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ez a candida diéta csak egy divat hiszti
2019. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a te döntésed. Mi a fontosabb? Az, hogy jól érezd magad, vagy az, hogy ehess egy kis "szemetet". Ha valaki azt mondja, hogy ő inkább mindent megeszik, akkor te is meg fogod? Dönteni neked kell, az alapján, hogy mit tartasz fontosnak.
2019. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En azt eszem amit megkivanok☺️ Nem fogom megfosztani magam attol amire vagyik a szervezetem.


Plusz azert se vallalnek ilyen dietat mert en nem fogyni hanem hizni szeretnek.

2019. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!