Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak anyának, ha nem...

Mit mondjak anyának, ha nem akar nekem betétet/tampont venni?

Figyelt kérdés

Rossz kategória soroltam szerintem.


Szóval, ha anya megy pl rossmannba, mindig kérdezi, hogy kell-e betét, és akkor vesz, de ha pl mensi közben fogy el, vagy fogyóban van, azt mondja, ad pénzt, s vegyem meg magamnak. Na ezzel csak az a gond, hogy alapból félek idegenekkel beszélni is, vagy köszönni, pl a mekiben, nem tudom, miért, nem is ez a lényeg. Másrészt pedig nagyon cikinek érzem. Eddig egyszer vettem magamnak, hát nem egy fiatal fiú volt az eladó? Ahh, nagyon nem szeretném magamnak megvenni, de nem érti meg, azt mondja, elég nagy vagyok már hozzá, hogy ne mindig ő vegye nekem. A másik pedig, hogy nem merem mondani neki, hogy tampont szeretnék használni, ugyanis semmi ilyesmi intimebb dologról nem beszélgetünk, de szerintem nem engedné meg, vagy rögtön elmondaná a nagyimnak, meg mindenkinek, hogy "jajjj, a kislányom már tampont használ". Ugyanez volt akkor is, amikor megjött először...



2019. ápr. 25. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

De pl. Rossmannban vagy DM-ben nem is kell kérni semmit.

Beteszed a kosaradba, amit szeretnél. A pénztáros lehúzza, te fizetsz. Csak köszönni kell.

Nekem is kicsit fura, ciki volt régen ilyeneket venni. De én arra gondoltam, hogy úgysem tudják, hogy magamnak veszem :D Vehetem akár a tesómnak, anyukámnak, bárkinek. Én ezzel nyugtattam magam :D

2019. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
100%
Gyakorlás kérdése, egy idő múlva fel se tűnik már és simán megveszed. Felnőttként se fog neked senki ilyen cuccokat venni. Hidd el, én vettem már terhességi tesztet, tampont és óvszert egyszerre, szeme se rebbent a kasszásnak. Őket ez nem érdekli meg egyébként is cirka 5 másodpercig emlékszik rád.
2019. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen hogy biológiailag már gyereket szülhetnél miközben ilyen alap életfunkciókat nem sajátítottál még el... Vergődsz itt a tamponon, jaj, mit szól majd hozzá a nagyanyád, miközben ha megfogadnád édesanyád kérését és elbattyognál a DM-be a két saját kis lábacskádon, megvehetnéd magadnak anélkül hogy az egész családot beavatnád a húúú de izgalmas titkaidba.
2019. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, nem tehetek róla, hogy biológiaialag már anya lehetnék, és ha eddig féltem valamitől, ennek hallatán nem fog hipp hopp elmúlmni a félelem.
2019. ápr. 25. 17:18
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj a szükség nagy ur, ha anyukád nem veszi meg kénytelen leszel elmenni es megvenni különben ossze verzel mindent.
2019. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerek voltam én is féltem tőle,ha vennem kellett valamit.De muszáj volt és megszoktam.Nem veheti meg életed végéig anyukád a betétedet.Most még ráfoghatják,hogy azért vagy zavarba,mert fiatal vagy,de minél tovább húzod annál rosszabb lesz.Meg,ha bemész a dm-be csak annyit kell mondanod az eladónak,hogy helló és köszönöm.Esetleg vegyél mást is a betét mellé,akkor talán nem fogod olyan cikinek érezni.Vagy próbálj egy szimpatikusabbnak tűnő pénztároshoz menni.
2019. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát, ha ez menni fog csettintésre, akkor gumit venni sem lesz kellemetlen :D
2019. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!