Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat előtt...

Nőgyógyászati vizsgálat előtt ti hogyan győzítek le az izgulást?

Figyelt kérdés
Nem első alkalommal fogok menni, az orvos is nagyon rendes, de még most izgulok. Szűrésre fogok menni.

2019. máj. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet xD. Csak ess túl rajt és heló ;)
2019. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Próbálok robot üzemmódra kapcsolni és arra gondolok én egy viragos réten vagyok csak a testem van a rendelőben és mindjárt vége.
2019. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
En arra gondolok, hogy ez is csak egy szervem, mint a fulem, vagy a nyelvem, amit alkalomadtan szinten megmutatok orvosoknak. A doki szempontjabol meg tenyleg csak egy szerv, amibol napi 30at lat, mire felhuztad a bugyidat, mar azon filozik magaba hanykor kezdodik a foci donto.
2019. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szoktam izgulni. Kb annyira hat meg, mint egy bolti vásárlás.
2019. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
En se izgulok mar, régebben nagyon sokat jártam úgyhogy megszoktam.
2019. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is sokat voltam mar, megis szoktam izgulni. Arra a pillanatra gondolok, amikor elkoszonok es kilepek az ajton, nekem ez bevalik :)
2019. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!