Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvázós tünetek a szextől?...

Felvázós tünetek a szextől? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az első partneremnél jött elő ez 19 évesen. Most 21 vagyok, lett egy új barátom és kb 3 hete feküdtünk le először. Most pár napja érzem a gyakori vizelési ingert.

A volt barátomnál már véreset is pisiltem.. azt gondoltam elmúlik de csak rosszabb lett. Lányok nálatok volt már ilyen? :((


2019. máj. 3. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Bacis hólyaghurut. Kezeltesd ki. (Körzeti v urulógus) Utána szex után mindig pisilj!!!
2019. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne várd meg, amíg rosszabb lesz, tessék elmenni orvoshoz! A háziorvos simán ad rá antibiotikumot, nem kell neki ecsetelni, hogy szex után jött elő, nyugi. :) És ahogy a előző írja: szex után az első dolgod legyen mindig pisilni! :)
2019. máj. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyne, nem hallottál még a nászutas betegségről?
2019. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az én bacim? Nem értem... Ő neki is baj lehet? :(
2019. máj. 3. 07:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, a pasidnak semmi baja. Egyszerűen betuszkoltatok valami bacit a húgycsövedbe. Ha aktus után azonnal elszaladsz pisilni, kimoshatod, és megúszhatod a hurutot.
2019. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jólvan, érthető :D Nagyon köszönöm nektek!! :) 👍
2019. máj. 3. 07:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szex elott és utan mindig tisztalkodj es pisilj!
2019. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2x volt ilyen felfázós tünet szex után. Ugyanazt tudom írni, mint a többiek: szex után menj el pisilni. Mióta ezt betartom, semmi panaszom nincs.

24N

2019. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Dettó.

Rajtam nem segített se a doki, se a szex utáni egyből pisilés. Kezdem úgy érezni, hogy soha nem fogom tudni lazán élvezni a szexet. :(

2019. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nászutas betegség. A húgyúti fertőzések javát E.coli okozza. Belekben él, aktus során vagy a nők anatómiájának köszönhetően egy kis figyelmetlenséggel is a hüvelybe vagy a húgyutakba kerülhet.

Szex előtti tisztálkodással és utána pisiléssel, mosakodással elkerülhető a felfázás.

De ha rendszeresen visszatérő probléma én kivizsgáltatnám magam. Urológus vizelettenyésztés, nőgyógyász vagy std szakrendelés hüvelykenet. Mert más fertőzés is állhat a háttérben.

2019. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!