Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőr ellen a sport +...

Narancsbőr ellen a sport + cukor elhagyása a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Sok víz, a cukor & liszt elhagyása segít leadni a felesleget de a narancsbőr nem fog megszűnni ha elhagyod őket legfeljebb nem lesz látványosabb, sport segít, a szaunázás is és masszírozhatod is az érintett területet.
2019. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
25 éves vagyok, 172 centi és 56 kg, egész életemben ilyen magasság-súly aránnyal éltem úgy, hogy rengeteget eszek, zsírosat, szénhidrátot, cukrosat is, egyszerűen ilyen az alkatom. Narancsbőröm viszont rohadt sok van a combomon és a fenekemen is, szóval én vagyok az élő példa a fiatal vézna lányok narancsbőrösségére, aki azt mondja h a vékonyaknak nincs az nézzen körül jobban, nekem elég csak tükörbe. :D
2019. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!