Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt, alatt...

Menstruáció előtt, alatt inkább ne tornázzon valaki?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és azt vettem észre mostanában hogy borzasztóan "kocsonya" vagyok mikor eljön az idő, mintha minden még a csontjaim is megpuhulnának!

Nem esik jól a torna. De van aki szerint ilyenkor pláne kell. Nektek mik erről a tapasztalatotok?


2019. máj. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis torna nekem kifejezetten jól esik ilyenkor. Nekiállni nehéz nekem is, de miután belerázódok már jó. Főleg utána érzem magam jól.
2019. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt csináld ami neked jol esik, ha nem esik jol ne eroltesd.
2019. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ráveszem magam minden alkalommal, uyganis elmulasztja a görcsöket. Sétával kezdek a futógépen, az szépen "beleszoktat" a mozgásba, és utána jöhetnek a gyakorlatok, hasizom is. A végére tök jól leszek, csak az egészséges fáradtság marad.

De úgy van, ahogy mások írják, mindenkinek az a jó, amit a teste jelez. Nekem ez vált be, neked lehet, hogy a fekvés egészségesebb!

2019. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!