Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszer csak megindult a vér....

Egyszer csak megindult a vér. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sosem volt erőz vérzésem menstruációkor. Sőt talán gengének is mondható. Tampont használok. Ob minit. Ez 1 hónappal ezelőtt is így volt. Tampont cseréltem és utána ültem egy darabig a gép előtt, majd felálttam és kb. a 10. lépésnél egyszer csak éreztem, hogy folyik valami. Gyorsan szaladtam a wc-re és mindenem tiszta vér volt. Gatyám, bugyim, és persze a tampon, amit rögtön kivettem. Nagyon sok vér volt. Aztán tettem be betétet, és itthon elvoltam vele. Utána kb 5 napig még nagyon erősen volt meg. Normál tapont és betétet használtam egyszerre, amiket kb. 2-3 óránként kellett cserélgetnem. Most megint megvan, 2. napja. 1. nap szinte alig jött valami, és most kezd megint erős lenni. Egyébként azóta normál tapomt használok.

Szóval, szeintetek ez mitől lehetett?:S (Bocsi, hogy hosszú lett.)

14L


2010. júl. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szólj anyukádnak és menjetek el nőgyógyászhoz! Én valami hormonzavarra tippelek.

Ja, és nem szexeltél védekezés nélkül az utóbbi időbe ugye???

2010. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

apukámmak élek..anyukámmal nem találkozom.:S

még szűz vagyok.

2010. júl. 6. 22:20
 3/5 A kérdező kommentje:

ja és apukámmal nem szoktunk ilyenekről beszélni.

szerintem nem is tudja, hogy már megvan neke, vagy nem tudom. pedig már másfél éve. magamnak szoktam tampont meg betétet venni.

2010. júl. 6. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj, akkor azert indulhatott meg ennyire, mert ultel. Nekem is volt, hogy fekudtem es nem volt semmi majd felalltam es a bugyim meg a combom is elazott a vertol. De tudom, hogy akkor folyt mert egyreszt friss volt masreszt az agyam nem volt olyan. Szoval szerintem ez megesik, nem kell rajta aggodnod.
2010. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen viszonyban vagy apukáddal de szerintem nincs mit szégyellned előtte.én most vagyok 23 éves nekem ugyan együtt vannak a szüleim és van még 4 lánytestvérem,de én egy pillanatig nem érzem vagy éreztem frusztrálónak h apukámmal beszélgessek ilyenekről.és igen volt olyan amikor ő kísért nőgyógyászhoz:)mert épp nem anyummal akartam menni:)szerintem neki is elmondhatod ezeket:) apukádról van szó nem egy idegenről:)és keress fel egy orvost:)jah és még annyi nekem is volt olyan h éjszaka ébredtem fel h nagyon vérzek kb annyi idős voltam mint te,ömlött a vér és kiderült h hormonzavar okozza felírtak fogi gátlót az mégjobban összezavart azóta nem is szedek semmit.
2010. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!