Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Cintigirl nevű felhasználó kérdése:

Miért nem jött még meg?

Most kezdtem el szedni a Ditinell nevű fogamzásgátlót.. Már elszedtem az első levéllel, és nem jött még meg. Pedig már az 5.napba vagyok a gyógyszert mióta elszedtem. Ijjedsegembe vettem egy terhességi tesztet, és 1 csík volt.

Szedtem 1 hete antibiotikumot,nem tudom hogy az baj lehet-e..

máj. 15. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
A gyógyszer felborítja a ciklust, ez normális. Szedd ahogy kell, majd megjön.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 15. 16:05 Privát üzenet
Az antibiotikum baj lehet igen. Erre legközelebb figyelj oda, reméljük most csak a gyógyszer játszik veled, meg kell szokni, szerintem nincs semmi gond.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 15. 16:33 Privát üzenet
amikor antibiotikumot szedsz akkor máshogy is kell vėdekezni!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 16:45 Privát üzenet
A fogamzásgátló alapból felborítja a hormon rendszered idő míg beáll de ha rövid időn belül nem jön meg menj el a nőgyógyászodhoz

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 15. 16:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget 🤗

# 5/5Időpont máj. 16. 23:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt olyan alakuló kapcsolatotok ami bizonyos okok miatt egyből nem jött össze, de később mégis együtt lettetek?
Lányok! Ti jöttetek már össze olyan fiúval aki elsőre nem jött be nektek?
A sulimban van egy fiú aki nagyon helyes és tetszik is nekem, de nemrég össze jött egy lánnyal. Szóval így természetesen nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, de még mindig...
Barátnőmmel több mint 1 éve együtt vagyunk, de az utóbbi időben a szülei olyanokat mondanak neki h "csalódtak benne azért mert egy" ilyennel" vagyis velem jött össze. Mit tegyek?
Az a problémám, hogy van egy nagyon jó fiú "barátom", akivel pár hónapja megromlott a "kapcsolatom". Közben képbe jött a legjobb barátja is, ötletek hogy mit tegyek? 15/L
Ez természetes? Vagy én reagáltam túl? Bepánikoltam, mikor a barátommal szóba jött az első.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!