Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen megtörténhet? (nőgyógyás...

Ilyen megtörténhet? (nőgyógyászat, kifejtés lent)

Figyelt kérdés

A városban, ahol élek csak egy nőgyógyászati parxis van, 6-an praktizálnak, 4 férfi, 2 nő.

Szándékosan az egyik doktornőhöz kértem időpontot.

Ha vizsgálat közben valami rendelleneset tapasztal, tényleg jogában áll áthívni a vizsgálóba a férfi kollégákat is, hogy nézzenek meg, mert nem biztos abban, amit lát, vagy tiszteletben kell tartania a privát szférám?


2019. máj. 19. 16:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Anyummal mindent meg tudok beszélni, de ez még vele se megy.


Egyrészt két okból félek:

-Maga a vizsgálat ténye

-Esetleges rossz szűréseredmény, mert sose voltam még korábban

2019. máj. 19. 17:30
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem lenne nyitott erre a témára? Ráadásul EÜ dolgozó azt mondtad, úgyhogy ő még releváns dolgokat is tud mondani.


1. A vizsgálat nem para, csak túl kell lenni rajta.

2. Az esetleges rossz eredmény... Nos pont ezért kell menni hogy megnyugodjon az ember, hogy nincs semmi, vagy ha esetleg van valami azon gyorsan segítsenek. Ez a szűrés már nagyon nagyon korai stádiumban ki tudja szűrni azt hogy valami gond van kialakulóban, és egyszerűen meggyógyítják. Ezért kéne mindenkinek évente járni.

2019. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet se hallottam még soha életemben, hogy áthívna másik orvost, főleg, hogy általában vagy csak 1 rendel egyszerre, vagy a másik orvosnál is van bent valaki. Ilyet egyszerűen nem csinálnak. Én megértem, hogy félsz, de nagy tévképzeteid is vannak. :(
2019. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
26%

Anyáddal mindent meg tudsz beszélni?

Akkor gondolj bele kicsit mit csinál veled! Ijeszteget egy olyan szituációbal, ami nem történhet meg, (egyrészt nem szokás, másrészt az engedélyed kellene hozzá)- anyád direkt stresszel, hogy irányíthasson.


Költözz és keress fel egy pszichiátert!

2019. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a megbeszélt időpontra, és még az elején kérdezd meg a doktornőt, hogy előfordulhat-e ilyen eset, mert te ilyen és ilyen okok miatt nem szeretnéd. Én ezt tenném a helyedben. Ha megértő a dokinéni, akkor legalább lesz egy jó orvos, akihez nyugodt szívvel elmehetsz vizsgálatra máskor is.
2019. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hív at másik orvost, ne aggódj!
2019. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!