Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják, hogy nődokihoz...

Miért mondják, hogy nődokihoz szoknyában kell menni?

Figyelt kérdés

Itt is sok helyen olvastam, ill barátnő is figyelmeztetett, ne felejtsek aznap szoknyát felvenni.

De miért amugy?

Arra a 2 percre, ameddig elsétál az ember az öltözőből az asztalig?

Mert ott úgyis a nyakadba kell venni a szoknyát, és kicsit plusz kényelmetlenség is még azt is tartani, hogy vissza ne hulljon, útban van.

Vagy utána nem lehet rögtön visszaöltözni, amíg az ember megkapja a receptet, időpontot, etc? Hogy ne pucéran álljon a doki meg a nővérke előtt, míg azok beszélnek hozzá?


2019. máj. 23. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Szoknyás dolgot anno nekem is mondták.

Nadrágba szoktam menni, és általában hosszabb felsővel. És ha látja a hátsómat akkor mi van? Felfekszem az asztalra kint van mindenem, premier plán.

Uh egy van a vizsgálóba, csak másik ágyra kell feküdni.

Vizsgálat után ha vége, mindig mondja " felöltözhet ".

Ambuláns lelet, gyógyszer stb ami kell, akkor nyomtatják ki.

2019. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én rakott szoknyába megyek. abba meg tud vizsgálni szét tudom nyitni a lábam meg ad egy nőiességet is.az öltözőbe csak a harinacit kapom le alóla s mehet a vizsgálat
2020. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!