Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lenne, ha egy napot...

Nagy baj lenne, ha egy napot kihagynék?

Figyelt kérdés
Hüvelygyulladásra írt fel az orvosom Mikogal hüvelykúpot, amit 6 napig kell folyamatosan alkalmazni, esténként, lefekvés előtt. Viszont szombaton a barátomnál aludnék, és ott nem hinném, hogy tudnám alkalmazni.. Kérdés, hogy nagy baj lenne-e, ha egy napot kihagynék, és utána rendesen folytatnám? A betegtájékoztatóban az van írva, hogy ha egyet elfelejtünk, utána a következő este alkalmazzuk, majd az előírt gyakoriságnak és adagolásnak megfelelően folytassuk a kezelést.
2010. júl. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha megtallod a módját az alkalmazásnak. Ott is vna mosdó és magadra zárhatod.. egyébként sem feküdhettek le egymássall.
2010. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, azt nem is terveztük.
2010. júl. 7. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
tök mindegy, ha a párod elöl rejtegeted, akkor az már régen rossz, gondolom, nem kezelik, ezért mindegy mit csinálsz úgyis vissza fog fertőzni :S
2010. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont. Fertőzéssel úgysem bújhattok össze, más akadály pedig nem lehet. Jobb, ha minden este, előírás szerint beteszed. Persze, ha valaki elfelejti, még mindig jobb, ha másnap gyorsan folytatja a kezelést, na de szándékosan kihagyni butaság.
2010. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kihagynod, biztosan meg tudod oldani ott is. Én is voltam már így és én nem hagytam ki azt a napot, amikor a barátomnál aludtam. Igaz ő nem a szüleivel lakik.


De pl. amikor zuhanyozol magarda zárod az ajtót és senki nem fogja tudni, hogy mit csinálsz. Úgysem tart sokáig feltenni a kúpot.


22/l

2010. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen kúrákat nem érdemes megszakítani, mert hasonlít az antibiotikumhoz olyan szempontból, hogy mindet el kell használni, egymást követő napokon.


A barátodnál tényleg csak aludjatok, mert még simán megfertőzheted!!


Szerintem nyugodtan használhatod nála is a kúpot, gondolom tudja, hogy beteg vagy, így nem értem, hogy mit kell és miért kell titkolni.


Szerintem ne hagyd ki azt a napot!

2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tud róla a párom egyébként, csak én mégis egy kicsit kellemetlennek érzem.. :S
2010. júl. 7. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg a második mondta meg a frankót.


Amúgy nem is tudom, hogy ti komolyan a fürdőben rakjátok fel? Amúgy is kicsúszik, mikor már ágyban fekszel, a hátadon, akkor a legjobb és egy ideig nem is árt háton maradni.


De amúgy meg, ha tényleg rejtegeted előle az gáz, mert másképp miért ne tudnád használni ott?

2010. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fertőzéssel eszedbe ne jusson szeretkezni, sőt inkább semmit ne csináljatok ott lent, én még csak nem is pettingelnék. Jobb, ha minden este használod rendesen a hüvelykúpot.
2010. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk semmi intimet, kizárólag alvást! :) Tudjuk, hogy ilyenkor nem szabad.
2010. júl. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!