Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi lenne ha kihagynék egy...

Mi lenne ha kihagynék egy keményítő napot?

Figyelt kérdés
Csütörtökön egész nap órám van, délután pedig mennék haza vonattal. Pont keményítő napom lenne. Mit tudtok ajánlani amit bárhol megehetek? Vagy ha kihagynám és szénhidrát jönne? Nem szeretném, de ez így olyan nyűgös... :( Segítsetek légyszi!
2009. febr. 15. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Ne hagyd ki, nem éri meg.Én is voltam már ilyen helyzetben, hogy se meleget nem tudtam, se főzni.

Előző este megfőztem két csomag vegyes zöldséget fűszerekkel, vegetásan, és ezt vittem magammal ételhordóban.A biztonság kedvéért még kipattogtattam kukoricát mikróban, és el voltam egésznap.

2009. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pattogatott kukorica, főtt krumpli, kis zöldség. De a legjobb tényleg a leves ételhordóban.
2009. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!