Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis kezelése során...

Endometriózis kezelése során jelentkező hízás. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy ez a betegségem van. Gyógyszeres kezelés vár rám. Vékony vagyok, nem szeretnék hízni, de sajnos mellékhatásként sokat olvastam már erről. Mire számítsak?

Még nincs gyerekem, majd szeretnék. De úgy gondolom az eddig utána olvasottak alapján a gyerekvállalás és betegség kezelése egy életen át nem egy leányálom lesz.

Sorstársak írjanak! :(



2019. máj. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt volt endometriózisom. Nem híztam egyáltalán.A táplálkozást nagyon át kell alakítani és a lelki hátterével is érdemes tisztában lenni.

Ajánlok figyelmedbe egy videot:

https://www.youtube.com/watch?v=jMwcKzkKPn0

2019. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Mikor kiderült ez a betegség nálam, akkor még nem volt meg a kisfiam.

Nem híztam olyan "hű" de sokat tőle.

Max. 3-4 kg.

Én gnrh injekciót kaptam, 6 hónapig.

Ez volt 2016-ban.

2017 májusában lettem terhes.

Én is le voltam törve, hogy sikerül-e a baba, de összejött szerencsére :)

Ne szomorkodj emiatt :)

2019. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én étrend vàltozás -14 kg , sokkal jobban viselem azóta. Meg se érzem amikor megjön, előtte SBO annyira rosszul voltam
2019. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!