Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell nőgyogyászhoz menni?

Hogyan kell nőgyogyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem full borotváltan? Szoknyában? Nadrágban? Sosem voltam meg es a napokban esedékes
2019. jún. 6. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Pont a bikinivonalon? Annak mi értelme?
2019. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha nodokihoz mennek, de nem akarnék újra borotvalkozni, akkor legalább a bikinivonalat leborotvalnam, mert az úgy mégis kinéz valahogy vagy nem is tudom, engem az néha jobban zavar, ha a bikinivinalam szőrös (persze csak akkor, amikor teljes borotválkozas után kezd visszanoni 😃 )
2019. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászok nem ellene vannak a teljesen leborotvált intim testrésznek, hiszen annak védelmi funkciója van.

Szoknyában menj.

2019. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Bármennyire meglepő, de a nőgyógyászok többsége nem támogatja az intim terület szőrtelenítését. Mind a borotválás, mind a gyantázás vagy epilálás sebeket okoz, ami fertőzésveszéllyel jár. Ezenkívül ami a nőgyógyászt azon a tájékon érdekli, az nem szőrös. Látnak ők ilyet is, olyat is tucatjával naponta. A lehetőségekhez mérten tiszta legyen, a többi őket igazán nem érdekli.
2019. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Jó lesz ííígy! Na! :-D
2019. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Édes Jó Istenem Az Égben!

Jellemzően nem reagálok posztokra...hisz ITT tényleg sok esetben a polgárpukkasztás a célja az írónak!

Amikor reagálok és segíteni szeretnék 80% nem hiszek el hogy Nőgyógyász szakorvos vagyok!

Persze ha nem írom oda hanem anonim mód azt tanácsolom hogy üljön a hűtőszekrénybe hiába írok badarságot mégis elhiszik!

De a posztra reagálva tökéletesen mindegy hogy szőrteleníti magát avagy sem,tisztelje meg önnön magát és a kezelőorvost is azzal hogy megtisztálkodva érkezik a vizsgálatra!

2019. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. A nőgyógyászat fullra nem érdekli, hogy totál szőrös, tök csupasz vagy borostás, esetleg fazoníroztt, mert nem aktképeket akar a páciensről, csak megvizsgálni. Azt meg még lehet tenni így is, úgy is. Az meg, hogy esetleg saját magában mi a véleménye, az kit érdekel? És ha azt gondolja, hogy "Jézus, ennek szőrös a lába", akkor mi van? Elfelejti, amint kilép a beteg az ajtón...
2019. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell menni? Megfürödve!! Lehetőleg vizsgálat előtt.
2019. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!