Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beágyazódás után mikor tesztel...

Beágyazódás után mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
4nappal ezelőtt egy piros pötty volt a fehérneműmben aznap rázott a hideg is és hányingerem volt és nagyon álmos voltam.Remélem terhes vagyok.👶🤰🙏

2019. jún. 7. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
+1 héttel ezelőtt ovuláltam ami azt jelenti,hogy az ovulációm napján szeretkeztünk és belém ment egy kis sperma.
2019. jún. 7. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:

14 nappal az aktus után már kimutathatja a teszt. Amúgy fölöslegesnek tartom elmaradó menzesz előtt. A beágyazódást a legtöbben bebeszélik maguknak, hogy érzik.

Sőt négy napja simán lehetett az ovulációd is. Nekem évente 3-4 így zajlik, pedig messze vagyok a gyerekvállalástól.

2019. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyelj csak...a fehérneműmön még egy pötty vér is volt...
2019. jún. 7. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, és az bármi lehetett... Majd akkor tesztelj, ha késik a vérzés. Tünet nincs az elmaradt vérzés előtt.
2019. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradása előtt full felesleges tesztelni szerintem, függetlenül attól, hogy volt-e vércsepp a bugyidon, vagy sem. Az lehetett ovulációs vérzés is, nem kell rögtön remegni, hogy biztos terhes vagyok, és beágyazódás.
2019. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen pötty vér, ami simán lehet ovuláció. Mint írtam évente pár alkalommal nekem is ilyen.
2019. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:(
2019. jún. 9. 09:45
 8/8 anonim válasza:
Összejött a baba? Beágyazódási vérzés volt?
2019. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!