Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfázás miatt van?

Megfázás miatt van?

Figyelt kérdés

májusban beteg voltam, köhögtem, nagyon náthás lettem és úgy dolgoztam, rá kb 1 hétre nagyon elkezdett szúrni a bal mellkasom ( azthittem a szívem ) 1 hétig szúrt mire megelégeltem és bementem a sürgősségire, vérvétel, ekg, melkas röntgen minden a legnagyobb rendben az orvos aztmondta a megfázás miatt szúrhat a melkasom.

2 hétig még utána nyomó érzés volt de elmúlt, erre most rá 2 hétre megint megfáztam de picit, inkább köhögtem és megint elkezdett szúrni a melkasom de az előző 1 hét helyett 1 napig tartott azóta néha nyom meg picit mintha fájna ( mellem alatt érzem melkasba ) 2 napja teljesen elmúlt most hogy dolgozok megint elkezdte.. lehet ez már agyban dől el hogy rá gondolok ? tényleg nem tudom mi lehet ez de nagyon idegesítő, annyira megijedtem hogy a mellrák tüneteire is rákerestem, semmi elváltozásom, végig tapogattam a mellem sehol egy csomó.

Mi lehet ez? volt valakinek hasonló ?


23 L


2019. jún. 17. 03:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!