Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Nők akiknek volt már hüvelyi fertőzése! Ti meddig szenvedtetek miatta?

Végül mi segített?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, fertőzés, hüvely, hüvelygomba, nőgyógyász, orvos,

jún. 17. 18:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Elmentem orvoshoz, aki adott rá megfelelő kezelést és pár nap alatt elmúlt. Neked is ezt javaslom!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jún. 17. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8 orvosnal voltam, tobb mint 100.000 ft.om elkoltottem rájuk, és akármit írnak fel semmi se segit. Tenyesztesek negatívak, a páromé is. Tavaly, közvetlenül az eletem első nőgyógyászati rákszűrése utáni nap kezdődött. Azóta tart

# 2/13Időpont jún. 17. 18:42 Privát üzenet

Szeged, STD ambulancia.

Tenyésztgetés helyett a hüvelykenetet azonnal megnézik mikroszkóppal és látják, hogy mi a gond. A tenyésztés sokszor baromi fals eredményt ad.

Persze el lehet gondolkodni azon is, hogy ha 8 orvos nem tudott segíteni, minden negatív, akkor valóban valós-e a probléma, nem-e csak pszichés?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jún. 17. 20:43 Privát üzenet
A hüvelyflóra a pH-tól nagyban függ. Ilyenek, hogy Lactofeel ki lettek próbálva? Régóta fennálló, kezelésre nem reagáló fertőzéseknél szokott segíteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jún. 17. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4, igen, ma használtam el az utolsót, de nem érzek változást :(. Lassan bele őrülök.

# 5/13Időpont jún. 17. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Folyasom amugy ezalatt az időszak alatt nagyon ritkán volt, es szag sem igazán volt...

# 6/13Időpont jún. 17. 22:30 Privát üzenet
Ha se folyás, se szag, akkor mi a panasz egyáltalán?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jún. 17. 22:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

7, az hogy nagyon csíp és ég a huvelyem, neha viszket is.

# 8/13Időpont jún. 18. 08:45 Privát üzenet
Vizsgálják ki a barátodat is!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jún. 18. 19:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#9, leirtam hogy negativ lett az eredménye, neked ebbol nem esett le hogy ki lett vizsgálva ő is???

# 10/13Időpont jún. 18. 19:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nők, akiknek évek óta volt visszatérő fertőzése, mi segített végleg?
Volt-e már valakinek gombás nemi fertőzése és ha igen akkor annak mik voltak a tünetei? És otthon tudtátok-e ezt gyógyítani? Nem kérek bunkó kommenteket!
Ha valakinek valami nemi betegsége vagy fertőzése van azt biztosan lehet tudni?
Lehet valakinek egyszerre bakteriális és gombás fertőzése is?
Akiknek trichomonas fertőzése volt, milyen tünetekkel járt?
Aki fogamzásgátlót szed annak gyakrabban van hüvelyi fertőzése? Járt valaki így, hogy fogamzásgátló okozta a hüvelygombáját?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!