Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők akiknek volt már hüvelyi...

Nők akiknek volt már hüvelyi fertőzése! Ti meddig szenvedtetek miatta?

Figyelt kérdés
Végül mi segített?

2019. jún. 17. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 4 fertőzésem van (Candida, Mycoplasma, Ureaplasma, Streptococcus B), úgy, hogy egyetlen férfival voltam és neki is én voltam az egyetlen.

1 éve tart, egyedül a Candidát kezelgetem de már arra is ráment 80.000 forintom, hiába van ő is kezelve. Valahogy aki hajlamos a hüvelygombára annál szinte lehetetlen végleg kiírtani szerintem. Nekem ha netán nincsenek is tüneteim 2 hétig akkor biztos hogy menstruáció után megint kijön valami.

Szóval nekem még mindig nem segített semmi, és már a Mycoplasmának is kezdenek kijönni a tünetei, szóval átérzem a helyzetet :/

2019. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy cukorbeteg vagy?

Nekem a Micovag Plus segített, amikor makacs, szűnni nem akaró hüvelygombám volt. Mindent kipróbáltam amit csak el tudsz képzelni. Szájon át szedhető tablettától, a különféle hüvelykúpokig, krémekig mindent. Joghurt, teafaolaj, stb... Annyit költöttem orvosra plusz készítményekre, hogy ki sem merem számolni.

Aztán hallottam erről a micovag pluszról. Megpróbáltam, plusz lemondtam a cukros ételekről, italokról és próbáltam nem stresszelni. Az 5. kúp után már éreztem a javulást. Közben Jutavit márkájú probiotikum kapszulát is szedtem napi 2x.

2019. jún. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 edi11 válasza:
Nos, Hölgyeim, sok sok évnyi szenvedés után rájöttem, hogy a nyál a hibás. A páromé és az enyém is. Amióta figyelünk arra, nehogy nyálas legyen a hüvely - kicsit sem, kézzel sem - azóta nincs gondom. Ja, és havonta egyszer, a menzesz alatt 1 db Ellen probiotikus tampont használok. Remélem sokaknak segítettem, nagyon sajnálom és együttérzek azzal, aki azon megy keresztül, mint amin én mentem.
2019. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!