Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zoely fogamzásgátló meddig...

Zoely fogamzásgátló meddig nem lesz kapható?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szedem a tablettát, és körülbelül május óta tart ez a huza-vona, hogy hiánycikk a Zoely. Érdemes még várnom, míg elfogy a tablettám, vagy új fogamzásgátló tabletta keresése lesz a megoldás?

2019. jún. 19. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Végleg kivonták!
2019. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tessék? Miért?
2019. jún. 19. 08:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos sok halálos/végleges mellékhatása volt...
2019. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én ugyanígy jártam, ma elfogyott az utolsó szem zoelym, patikáról patikára rohangáltam, eredménytelenül... elmentem a nőgyógyászomhoz, ő felírt egy hasonló összetevőkből álló tabit (Qlaira). 3 havit írt ki, mert elég bizonytalan a helyzet a zoelyvel. Nem lehet tudni, mikor érkezik, ha érkezik egyáltalán. Azt tanácsolom, ne várd meg, míg elfogy, keresd fel a nődokidat, hogy írjon ki valami hasonló tablettát.

Ami egyébként a legfelháborítóbb szerintem, hogy a patikusok a világ legnagyobb természetességével közlik, hogy ez hiánycikk hónapok óta. És ezt nekem honnan kéne tudnom? És az mit tegyen, aki csak ezt a típusú tablettát szedheti...?

2019. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez azért elég felháborító... nem C vitaminról van szó, amit hébe-hóba beveszel, hanem egy minden nap beszedendő, pontos szedést igénylő tablettáról. Az lett volna a minimum, ha a Zoely hiánycikké válását "nagyobb dobra verik", hírportálokon lett volna hír, ki lett volna írva a nőgyógyászati ajtóra, stb.
2019. jún. 21. 07:44
 6/10 anonim válasza:

Én hétvégén jártam még, mert június 3-án kellett kezdenem új levelet.

Tény, hogy sok panasz volt, de én 1 évig szedtem minden gond nélkül. Helyettesítője se volt sajna...

Könnyű közölni hogy x időpontban lesz. Addig hagyjam abba, hátha felborul a hormon bennem?!

Most Jangee-ra váltottam. Szerencsére elégedett vagyok vele eddig. :)

2019. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:-)
2019. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma én is elmentem orvoshoz, és nekem a Missee nevű gyógyszert írta fel.

Az első válaszolónak igaza volt, a doki azt mondta, tényleg kivonták a Zoelyt, nem lesz kapható már!

2019. jún. 24. 13:52
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Mi a véleményed/tapasztalatod a Missee-vel kapcsolatban?


Nekem is azt írta fel a dokim, de nem akar tőle megjönni... Barátnőm anno ezt szedte, ő 1 hónapig menstruált tőle.

2019. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Én most vagyok a placebó időszakban, megjött normálisan, eddig nincs problémám vele. A Zoely mellett alig volt menzeszem, most végre normális mennyiségű van.

Remélem, neked sem lesz később vele problémád!

2019. aug. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!