Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm miért nem borotvalja...

Barátnőm miért nem borotvalja le a lábát rendesen?

Figyelt kérdés
Leborotvalja és utána nagyon sokáig nem csak ha már vissza nő hosszúra akkor még már undorito
2019. jún. 19. 09:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom neki mondani hogy undorító csak hogy jobban tetszene ha szép sima lenne
2019. jún. 19. 15:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem szőke a szőröm, de én kb évente 2x szoktam borotválni. :D Szakíts, ne legyen együtt ilyen ostobával.
2019. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet gyantázza és megvárja, hogy megnőljön rendesen. Pici borostát nem szed le a gyanta.
2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Én pl epilálom és sajnos valóban meg kell hagyni egy picit, hogy a gép rendesen össze tudja csippenteni és kitépje. Általában egy hét a kritikus időszak, amíg hagyni kell. Cserébe utána kb három - négy hétig nem kell egyáltalán foglalkoznom vele. Ha egy hónap után is ugyan olyan szőrös, akkor nyugodtan tedd szóvá, de úgy gondolom, hogy nem az igénytelenség miatt szőrös, hanem mert sajnos kell egy minimális hosszúság epilálás /gyantázás esetén.
2019. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
De jó, hogy nekem nincs ilyen problémám, mert olyan szőke szőrszálaim vannak, hogy még én se látom (vagy nincs is). Így nem tudom átérezni a barátnőd helyzetét, de az tuti, hogyha nekem valaki a külsőmre tenne ilyen piszkálódó megjegyzést, nem örülnék neki. Nem tudom, de pl. neked hogy esne, ha a szakálladat cikizné (vagy azt, hogy van, vagy azt, hogy nincs)? Egy működő párkapcsolat egymás elfogadásán alapul. Ha ezt te annyira nem tudod elfogadni, hogy már undorítónak találod, akkor feltehetőleg nem a megfelelő személlyel vagy.
2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja a másik meg, hogy miért igénytelen az, aki szőrös? A szőrnek funkciója van. Attól, mert sokan borotválják, ha valaki nem teszi, attól még nem lesz ápolatlan (se nő, se férfi - döbbenet, hogy már ők is borotválják magukat testszerte).

Az ápoltság inkább a fésülködésnél, mosakodásnál, tiszta ruhák viselésével kezdődik.

2019. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!