Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menstruációm 2hónapja kimaradt. Az összes tünetem is megven. A teszt is pozitív. De nem élek szexszuálus életet=még szűz vagyok. Lehetséges, hogy terhes vagyok??

Kérlek segítsetek!!



2019. jún. 19. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem! KOmolyan? Hány éves vagy?? Kérlek mond, hogy csak 10 éves, mert akkor megértem az ostoba kérdésedet. De ha elmúltál 14 akkor elég buta lehetsz.. OLvass már utána egy kicsit, hogy mi kell a terhességhez. Hidd el, szúnyog csípéstől nem leszel terhes, és szűz Mária sem leszel soha.
2019. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát persze.... öcséd maszturbált a kádban és felmásztak a hímivarsejtek a hüvelyedbe


Remélem te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést!

2019. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnél már terhes? Hány éves vagy?

Egyfelől a teszt lehet, hogy hibás, másfelől pedig a megemelkedett hCG hormonszint alapja a működése, amit a terhességen kívül sajnos más is okozhat. Ha több teszt is pozitív, akkor kizárható a hibalehetőség, és akkor valami probléma áll a háttérben.

Ha tini vagy (remélem), akkor normális is lehet, hogy még rendszertelen a menstruációd. Lehet, érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászhoz (ha magas a hCG-d akkor meg mindenképp), de előtte elolvashatnál egy nőknek szóló könyvet mondjuk.

2019. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan betegségek, amelyek a menstruáció hiányával, s hcg hormonszibt emelkedésével járbak. Gyorsan menj dokihoz!!
2019. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
15teszt lett pozitív. Csináltattunk vérvételt és az is azt állapította meg, hogy terhes vagyok. 4éve menstruállok az elején 2-3 napot néha késett de mostmár SOHA. De az utobbi 3 kimaradt.
2019. jún. 19. 15:48
 6/20 anonim ***** válasza:
És mi történt, miután vérből megállapította az orvos a terhességet?
2019. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor ez hogy? Mit mondanak erre az orvosok? Ultrahangon is látszik valami?
2019. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Holnap megyek ultrahangra és majd kiderül.
2019. jún. 19. 20:31
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha egyáltalán nem voltál senkivel (orálozás sem volt, bár úgyis is szinte 0 az esélye a teherbeesésnek), terhes biztos nem lehetsz, sajnos valami viszont nincs rendben. Én azért drukkolok, hogy ne valami nagyon komoly probléma legyen.


(De az csak nekem nem tiszta, hogy ha valaki nem volt még fiúval, és hiába nem jön meg neki x ideig, akkor is miért vesz terhességi tesztet?)

2019. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az utolsótól kérdezem: az orálszexnek miköze a terhességhez? Olyankor gyomorban hordjuk ki a babát?


Kedves Kérdező ha az orvos tudomány állítja, hogy terhes vagy, én hinnék nekik. ;) Mária is kihordta Jézust szűzen, te is képes lehetsz rá, még ha a gyakoris válaszadók kételkednek is.

(Jó ez nem vicces, nem tudom, hogy ordas nagy kamu, vagy tényleg bajod van, viszont ha már orvosok vizsgálnak mit gondolsz ők tudják jobban, vagy az itt olvasgatók?)

2019. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!