Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 evesen lehet PCOS ( policis...

19 evesen lehet PCOS ( policisztas ovarium szindroma) -om?

Figyelt kérdés

Voltam nogyogyasznal korulbelul egy honapja, o nem allapitott meg semmilyen problemat csak egy enyhe gyulladast, amit nem is kellene kezelni ha nincs tunete. Viszont ugy erzem hogy a tesztoszteron szintem magas lehet esetleg, ugyanis az egesz testemen no szor, nem olyan latvanyos, de azert nem pihek. Tehat vegig a hatamom, katolon, vallakon, nyakon, “szakall vonalban” .... azt irta valamelyik oldal hogy a mellbimbo koruli szornovekedes is egyik jele lehet.. na engem az is erint.

A menszezen egyebkent hellyel-kozzel rendben vqn, tulsulyos sem vqgyok (minimalis felesleg van rajtam) es cukorbetegsegem sincs, viszont a cukrom egy eve volt azt hiszem 5, es elvileg magas vercukorszintet okozhat a betegseg.

Erdemes elmennem dokihoz vagy csak magamat paraztatom? Feleslegesen nem mennek szivesen, es nem is beszelnek errol, mert nagyon kellemetlennek erzem :(

Koszonom mindenkinek aki segit, vagy legalabb vegig olvassa!



2019. jún. 21. 01:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Emellett nem vagyok veszesen pattanasos, de azert a kellemesebbnel tobb van, a hatamon pedig meg inkabb :(
2019. jún. 21. 01:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és PCOS-m van. A tünetek, amiket leírtál utalhatnak rá, de más hormonális probléma is lehet a háttérben. Keress fel egy nőgyógyászt és ő majd megmondja.
2019. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mar ugye voltam nsla es o nem emlitette semmi problemat szinte, vagy ugy kene odamennem hogy megmondom hogy gynus hogy PCOSom van? Es csak akkor tudna ra valamit mondani?
2019. jún. 21. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, amikor kiderült.
2019. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinált ultrahangot? Mert ha PCOS lenne, akkor azon látszódnának a ciszták a petefészekben.
2019. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csinalt igen, azt mondta semmi gaz nincs, nincsenek cisztak.
2019. jún. 21. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj már! Te írtad, hogy a nőgyógyász azt mondta nincs gond.

Ha jót akarsz a testednek, akkor nem eszek cukros dolgokat, nem eszel fehérkenyeret, se feldolgozott, mű élelmiszereket, tejet, mert ezek fogyasztása bizony felborítja az egész hormonháztartást.

Érdemes többet mozogni és odafigyelni a táplálkozásra.

2019. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igenis 😅
2019. jún. 22. 11:01
 9/10 Amirella27 válasza:
Szia én 27 éves vagyok kb 3 éve tudom hogy PCOs vagyok az orvosok nem tudnak mit tenni sem Magyarorszagon sem Angliában ajánlom hogy étkezz zsir mentesen nem számit hogy vane vagy nincs sujfelesleg .
2019. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Amirella27 válasza:
Szia en 16 voltam mikor kiderult PCOM van vagyigy ultrahang vizsgalat kell hogy meg allapitsak mennyire veszes sok ciszta van e a mehen belul mára már egeszséges kisfiam szuletett termeszetes uton de jelenleg is szorosodik az allam es a hormon problema meg mindig fenn van hamarosan kezelnek csak most kovidosak vagyunk igy nem mehetunk sehová jo egeszseget kivanok
2021. okt. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!