Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belassult ciklus? 30N

Belassult ciklus? 30N

Figyelt kérdés
Harmadik alkalommal van, hogy egyik hónapban 32 napra (most annyi szokott lenni) másik hónapban meg 39-40 napra jön meg. Sose volt ugyanannyi a ciklusom, évekig 35 nap, majd 30 nap, és így váltakozik, dokik szerint normális. Ugye egyik hónapban egyik petefészek aktív, másik hónapban másik, a 40 nap meg még pont belefér. Ez így normális? Gyereket nem akarok, szóval termékenyésig szempontból nem érdekel.
2019. jún. 23. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér, főleg ha doki is azt mondta. Nekem is 30-40 nap között szokott lenni a ciklusom mióta eszemet tudom, pontos pedig sohasem volt. Doki egyszer azt ajánlotta ha nagyon zavar, akkor fogyasszak barátcserjét vagy ezt a Lady Ciklus teát. Minden esetre ne a naptár módszert válaszd fogamzás gátlásra.:)
2019. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!