Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruació előtt 1-2...

Ha menstruació előtt 1-2 nappal és a verzes alatt is szurkál az egyik petefészek az gondot jelent?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologra gondolok. De alapvetően van egy enyhe pcos betegségem, amit régóta tudok és diétával próbálok kordában tartani. Mostnanában viszont észrevettem, hogy ha jobb oldalon van peteérésem, akkor az azt követő vérzés előtt és alatt szurkál a petefészkem. Nem olyan mint mikor peteérésem van, hanem egész más jellegü, kellemetlen szúró érzés. Ez pcos tünet?

(Egyébként Uh-on latszanak a pici ciszták+egy enyhe, o

inzulinrezisztenciám is van.)



2019. jún. 25. 16:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Azert kerdem, mert korabban nem igazan ereztem ilyesmit. Viszont korabban voltam egy endokrinologusnal, aki azt mondta hogy erezhetek szurkalo ertest amikor a ki nem lökődő ciszta sajnos “belefurodik” a petefeszkembe. Szerintetek ez lehet az? Vagy csak beképzelem?
2019. jún. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!