Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi késés után mennétek...

Mennyi késés után mennétek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy hete késik a menstruációm. Azóta feszülnek a melleim és fájdogál a hasam.

Terhesség kizárva. Viszont 23 évem alatt soha sem késett ennyit sem, mindig pontos volt, vagy 1 nappal már hamarabb jelentkezett.

Emiatt nem vagyok tapasztalt a késésekkel illetőleg. Meddig normális, s mikor indokolt a nőgyógyász meglátogatása? Legutóbb márciusban voltam szűrésen, akkor minden rendben volt. :)


(Az már csak mellékes, hogy 2 hét múlva megyünk nyaralni, s szándékosan akkora foglaltuk a szállást, is hogy bőven elmúljon, késés esetén is legyen még egy hét előtte, biztos ami biztos alapon.)



2019. jún. 26. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
1-1,5 hónap késés még belefér.Ha utána se jön meg, vagy ha ez rendszeressé válik, akkor tényleg menj nődokihoz.
2019. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben nem várnék, mert egyrészt csak idegeskedsz egész idö alatt, másrészt ha nem szokott késni, akkor valami probléma van, amit minßel elöbb kezelnek, annál elöbb rendbejössz.
2019. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hét késés még belefér, velem is előfordult már és nem volt semmi bajom. Pedig alapjában véve, nincs baj a menzeszemmel.
2019. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Megnyugtattatok! :)

ment a zöld kéz nektek!

2019. jún. 26. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én 35-40 napos ciklussal mentem dokihoz(egyébként meg 30 napos szokott lenni). ha eléred a 35 napot és még mindig semmi, akkor mindenképp érdemes elmenni dokihoz.
2019. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott eszembe, hogy pont az itt a stresszor (ami miatt késik), hogy ráfeszülsz arra, hogy a nyaraláskor ne legyen.


Én akkor mennék nőgyógyászhoz, ha kimaradna egy hónapig.

2019. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 2. ciklus hiánya után.
2019. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjött?:)
2019. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött már, igen. Fura, mert sosem késett még ennyit. De minden rendben. Köszi a választ mindenkinek. :)
2019. júl. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!