Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruáció vagy a terhessé...

Ez menstruáció vagy a terhesség is benne van a pakliban?

Figyelt kérdés

Eddig egy tesztet csináltam az negatív lett 100 százalékosan. 2napot késett a menstruációm de ma megjött és elég érdekes olyan barnás színű néhány vercsoppel. A menstruáció előtti héten nyűgös és depressziv voltam de ez 2 napja elmúlt illetve előtte 1 héttel 1kgmal nehezebb voltam meg meg most is. A testhom 35.5-36 fok között mozog. Egyeb tünetet nem tapasztaltam magamon szóval remélem nem vagyok várandós 20/L

(Szeretnék majd egyszer gyereket az egyetem után)



2019. jún. 27. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy hetet is késhet, még az sem jelent feltétlenül terhességet. Emellett a hízásmás dolgokra is utalhat, többek között az az egy kiló attól is lehet, hogy nem voltál aznap még wcn... A hangulat sem jelent semmi különöset. Én egyszer a boldogság megtestesítője vagyok menstruáció előtt, egyszer pedig maga az ördög. Ettől függetlenül ha nem vagy nyugodt, csinálj még egy tesztet de mindenképp az "aktus" után legyen bőven tíz nappal.
2019. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!