Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha már egyszer...

Lehetek terhes ha már egyszer megjött a havim?

Figyelt kérdés

Az elozo havim elott 2 hettel, volt egy kis balesetunk a baratommal, de akkor keses nelkul megjott(normalis volt)

most mar ez a 3. nap amikor kesik, nem erzem magam szarul egyaltalan nem, ez nem tudom mennyit szamit

koszonom szepen a valaszokat!



#szex #baba #kisbaba #terhes #baleset szex kozben
2019. jún. 29. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, de nemi életet élni tudsz. Gratulálok.
2019. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, es normalis valaszt tudok kapni?😃
2019. jún. 29. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és, kifelejtettem hogy a menstruaciom utani honapban 6 napig antibioztam, es probiotikumot szedtem melle, ez lehet az okozoja?
2019. jún. 29. 12:45
 4/7 anonim válasza:
Lehetsz terhes
2019. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A nővérem szerint terhes vagy.
2019. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és megtudod, mellesleg három nap késés nem a világvége
2019. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vérzés milyenségétől függ. Ha normálisan megjött, tehát nem volt szokatlan a színe, állaga, mennyisége, akkor nincs baj.


Nekem most a 40. napra jött meg, de egy hétig beteg voltam, folyamatosan toltam is magamba a gyógyszert. Mondanom sem kell, hogy kész voltam idegileg, pedig jó voltam bioszból, és azóta is elolvastam rengeteg oktatóanyagot, megnéztem sok-sok videót a női test működésével kapcsolatban. Ezért nem tartom fairnek, hogy bántotok emiatt valakit. Hidd el, a legtöbben nem vagyunk analfabéták, és igen is, tisztában vagyunk azzal, hogyan lesz a gyerek, de amikor valakinek késik, és nem akar gyereket, akkor egyszerűen retteg. Pont. Nem robotok vagyunk, hogy mindig racionálisan működjünk - és a ciklusra is igaz, hogy nem vagyunk robotok, akiknek mindig pontosan jön meg.

2019. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!