Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, elkaphattam valamit?

Segítség, elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés

Pénteken amikor munkából jöttem haza leültem a buszon.Ritkán szoktam de nagyon fáradt voltam.Egy elég rosszhírű buszjárattal utazom ahol sok a csöves meg drogos stb.

Rövid szoknya volt rajtam és nem viseltem bugyit mert meleg volt.

Tegnap este elég furán viszketett odalenn. Ma újra éreztem.

Félek,hogy elkaptam valamit.Ki tudja belepisilt vagy sz..rt valaki.Lehet,hogy így bejutott valami kórokozó vagy ondó a hüvelyembe?


2019. jún. 30. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát nagyon felelőtlen voltál! Ráadásul bugyi nélkül, szabad útja volt a kórokozónak! Így bárhol elkaphatsz bármit.Menj orvoshoz,vagy vegyél vény nélkül kúpot. Jobbulást!
2019. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát bocsi, de mi az, hogy nem viselsz bugyit holott szoknyában vagy?


Ha beleültél valamibe telibe, akkor elkaphattad. Vegyél idelynt.

2019. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, az ondó csak úgy sitty-sutty gondol egyet, és bemászik a hüvelyedbe. Van baj a toronyban nálad. Legközelebb meg vegyél fel bugyit, nem legyél már ilyen igénytelen undormány. Senki nem akar a te kopasz pi. csád után leülni a buszon.
2019. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon undorító. Aztán mi meg oda ülünk le, ahol a te fedetlen p.csád volt? Nemár🤮 Egyébként simán elkaphattál valamit, kúp, vagy nőgyógyász. És BUGYI!!!!! Főleg szoknyában, jesszus. Milyen munkád van neked?
2019. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Tehát az átizzadt szoknyád után ült le valaki,gratulálok. A bugyi viselésétől nem lesz méginkább meleged,hiányától pedig nem fogsz kevésbé megizzadni.
2019. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert a te picha és sunaváladékos izzadt pichád után más nem kaphat el semmit, ugye? Hát nagyon undorító vagy lány létedre.
2019. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Remélem ez kamu, mert ha nem, akkor a pofám leszakad...
2019. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt anyag a puncid és az ülés között?Lehet,hogy inkább csak pszichés a dolog.Biztos ami biztos vegyél gynoflort.És most,már tudod,hogy izzadtan sem lehet leülni a buszon,pláne bugyi nélkül.De lehet,hogy a te bugyitlan micsodád a legkisebb gond,mert tényleg vannak akik az ülésre....
2019. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Huuu remelem hogy elkaptal valamit, ami miatt hetekig kell kezelni magad ott lent. Akkor talan megtanulod, hogy bugyit veszunk szoknya ala.
2019. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!