Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell helyesen felhelyez...

Hogyan kell helyesen felhelyezni a tampont és pontosan hova? Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezer ilyen kérdés van,de még szűz vagyok és anyukám nem akarja meg engedni mert: elveszi a szüzességed.

Mondtam neki hogy ha jól teszem fel akkor nem,de nem hallgat rám.

Általában erősen jön meg úgy 8 nap.

Úgy, hogy a 4.vagy az 5.kimarad.

Már ki hagytam egy strandot ez miatt, és igaz hogy még csak most kezd beállni (van mikor 25napot van mikor 12 napot késik)

de pont akorra jönne meg mikor mennénk nyaralni.

Tudom hogy sokan azt írják hogy nem a világ vége,meg hogy akkor majd jövőre stb.de nem lesz rá esély mert akikkel megyünk azokkal nagyon ritkán találkozunk.🙁

Biztos hülyén hangzik hogy hova tegyem fel,de csak nem rég jött meg és ráadásul ilyen melegbe kínszenvedés betétet használni.

A tampontól kicsit félek...



2019. júl. 2. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásban részletesen benne van. Amúgy sok helyre nem tudod tenni, nyilván a hüvelyedbe.
2019. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gondoltam😅😅😅

2019. júl. 2. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a tampon leírásában részletesen benne van, meg videókat is nézhetsz neten.
2019. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nagyon ostoba. Az ember addig szűz, amíg nem szexel. A tamponnak és a szűzhártyának semmi köze a szüzességhez...
2019. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A tampon nem veszi el a szüzességed! Én Ob minit használok a dobozban találsz használatit. Sok sikert!
2019. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm de anyukám akkor sem ostoba csak régen használt tampont.

Mindenkinek ment a zöld pacsi🙂

2019. júl. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!