Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg? Tényleg...

Ti hogy oldjátok meg? Tényleg csak nők olvassák el a kérdést, mert elég gusztustalan.

Figyelt kérdés
Itthon vagyok, tampont nem használok különböző okok miatt. Viszont épp menstruálok, többször járok pisilni is. A betéten pár csepp vér van csak, de ilyen melegben hamar büdös lesz. Ha minden pár cseppnél betétet cserélek, akkor a gatyám is rámegy, mert hát ugye nem olcsó. Vagy én vagyok túl kényes orrú? Tényleg érdekelne, mások hogy vannak vele. Elhasználtok egy ciklus alatt minimum 6-7 csomag betétet? Pazarlás, de a szagot se bírom.

2019. júl. 5. 14:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De most hogy nézem, nemcsak a tiédet törölték, hanem az első három választ biztos. Szórakozzon a jelentgetéssel a delikvens máshol.

Tényleg köszi a válaszokat.

2019. júl. 5. 15:24
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az intimkehely tényleg jó, én azt használok. Csak a legkisebbet vedd meg, nekem a nagyobb nagyon nehezen ment be.
2019. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet, ha csak pár csepp vér van
2019. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
"Csak a legkisebbet vedd meg, nekem a nagyobb nagyon nehezen ment be." Elhiszem hogy neked a legkisebb a jó, de ez nem jelenti azt hogy a kérdezőnek is az felel meg.
2019. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Semmi gusztustalan nincs a menzeszben, ezt verd ki s fejedből!
2019. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy időbe nekem is volt ilyen gondom.Más miatt,de voltam orvosnál.Kiderült,hogy van egy bacim,ami állítólag nem okoz gondot,de azért kaptam rá antibiotikumot.Viszont azt is mondta az orvos,hogy nincs lactobacim.Beszedtem azt antibiotikumot meg csináltam flórahelyreállítást és egy idő után megszűnt a szag.Esetleg tegyél be egy kis darab vattát a betét mellé,és azt cseréld sűrűbben.
2019. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Az tényleg jó lehet, hogy menstruáció előtt használnál valamilyen florahelyreállító készítményt, hátha ott a gond.

Ahogy a többiek is írták, a kehely tényleg jó megoldás, abban nem kezd el bomlani a vér. Másik a mosható betét, aminek az előnye, hogy nincsenek benne különböző kemikáliák, így szintén nincs erős szaga a vérnek hosszabb idő után sem. Otthonra én azt szoktam használni.

2019. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fruzs33 ***** válasza:

Tampon+betét együtt.

Jó,így érzékenyebb belülről a hüvelyem,meg intenzívebb is a fájdalom,de legalább nem érzem olyan intenzíven a lebomló vérszagot.

Sok helyen írják,hogy parfümöt meg izzadásgátló kozmetikumot nem ajánlatos odalentre a tusfürdőt se használni.Van benne valami.

2019. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is betétbe mensizek. Hát, azért minden pisiésnél nem cserélem, de így is sokkal sűrűbben a kelleténél. Sosem azt nézem, mennyi van benne, hanem ha kezd kellemetlenné válni odalent a helyzet, akkor kicserélem. Van, h nekem is csak pár csepp van rajta verből, viszont ha beleizzadok, és érzem, h kezdek befülledni, én nem kínlódok vele, inkább kicserélem. Nekem is el szokott menni a 6-7 csomag áltaában, ami havi 4-5000Ft, ami nekem simán megéri, h minél zökkenömentesebben teljenek ezek a napok. Ha már havonta verzek, és még jódarabig fogok is, ezért túl sok lehetőségem nincs. Vagy az h én is elkezdem utalni az egészet, és rágörcsölök a dologra, vagy kitalálok valamit, amivel megkönnyítem a helyzetem. És nekem ez vált be, h kicserélem a betétem, mielőtt még kellemetlenül kezdeném magam érezni. Így aztán semi bajom a havimmal, szinte semmiben nem gátol, az úszást leszámítva kb mindent tudok csinálni, amit amúgy is.


A szagok nem tudom, h mitöl lehetnek, altalában ejszaka végig egy betét van bent es reggelre azért lesz is benne jócskán, de nem érezem feltűnően büdinek. Két doogra tippelek:1, milyen betétet használsz? Mert lehet, h ha gyengébb minöségű, akkor nem zárja magába a szagokat. 2, lehet, h nem is a betét szagos. Én regebben úgy jártam, h az utolsó napokban már nem is agyon folyt vér, inkább csak maszatolt. Néhány csere után nekem is feltűnt az a jellegzetes szag, de nem a betétböl jött. Este mikor tusoltam, akkor derült ki, h a szeméremajkak redői közt maradt valamennyi vér mert amikor vizes lett, ilyen pirosas színü lett a víz, jó alaposan megmosdottam,amíg újra átlátszó nem lett a víz. Utana a szaghatás is megszűnt, és azóta mindig alaposan megtörlöm magam, ha betétet cserélek.


Szerintem nyugodtan használj el annyi betétet amennyi jól esik. Szerintem nem pazarlás, ha ez kell ahhoz, h jó legyen a közérzeted! De ha ennyire aggaszt a pazarlás gondoata, akkor minél kisebb betétet használj. Mert nem mindegy, h egy normál betéten van 3 csepp vér, vagy egy éjszakain. :)

2019. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!