Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Punci illat folyamatosan?...

Punci illat folyamatosan? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor fürdés után pár perccel is már érzem a puncim illatát. Barátom is mondta, hogy sokszor érzi rajtam. Nem büdös, már régóta megvan ez. Doki szerint minden szuper, minden jó. Lányok, nektek is érződik a puncitok illata?

2019. júl. 6. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha normálisan tisztálkodsz, nem érződik.
2019. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ugyan nem mondják hogy érzik, de én érzem erősen. A nap bármely szakában meg tud csapni :D
2019. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
En nem szoktam érezni.
2019. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem nem érződik.
2019. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érzem/éreztem soha. Biztos, hogy minden oké "ott lent"?
2019. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor tisztázzunk valamit: A testszagot baktériumok okozzák. Ha szaglasz alsó fertályon, akkor vagy nem rendesen tisztálkodsz, vagy fertőzés van intim tájékon. Egyik sem jó. Rendes higiénével , egészséges punci nem szaglik.
2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem szagot éezek, hanem mint amikor felizgat a párom azt a punci illatot. Fürdés után akár pár perccel is, pedig alaposan megmosakszom... Dokinak is mondtam, megnézett, azt mondta minden rendben. Tényleg nincs senki más ezzel így? Esetleg intim mosakodót kellene váltani?
2019. júl. 6. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon izzadsz ebben a melegben. Kipróbálhatsz másik intim mosakodót, esetleg tisztasági betétet, hátha használ.
2019. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen testpermeteket meg extra illatos stb fürdőket felejtsd el.Semleges mosakodó szereket válassz.
2019. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!