Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat szülővel vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Nektek bent volt anyukátok az elsőnél? Van egy kis panaszom és amiatt fogunk elmenni szerdán. Én elég gáznak érezném ha anya látna végig mindent... de azért ilyesztő hogy mégis a puncimat vizsgálja és ugy érzem fiatal vagyok hogy egyedül legyek bent mert nagyon parázok... Nem baj hogy szőrös?

2019. júl. 7. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok
2019. júl. 8. 15:26
 12/14 anonim válasza:
Voltál?
2019. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen,voltam. Anyukám kiment a vizsgálat közbe. Eloszor csak sima vizsgálóasztalon terpeszbe fekve huzta szét a puncim és törölte ki belole a váladéktot meg megnyomkodta. Aztán hasi ultrahangot csinált. A nőgyogyászati székbe is megnézte még a puncim. Adott valami kenőcsöt,azzal kell esténként kenni.
2019. júl. 11. 08:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Fájt maga a vizsgálat? Vagy inkább kínos volt? Nekem is most lesz az első vizsgálatom, és nagyon parázok
2019. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!